Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiuk, lányok szerintetek?

Fiuk, lányok szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon joban vagyok egy fiuval,én lány vagyok mielött valaki másképp értelmezné. Gyerekkori barátok vagyunk,soha nem volt semmi több köztünk,csupán csok de az is nagyon kevés. Egyszerüen nem jön be mint pár,viszont nagyon jo baratok vagyunk. Töbször is látott meztelenen,bikiniben is vetköztem,öltöztem vele- elötte,mert megbizok benne. A fiu néha utal olyanra hogy többet szeretne,szokott közeledni,de respectáll,hogy én nem. Szerintetek egy fiu képes megérteni ezt,vagy inkább ne is barátkozzak vele mert ha véletlenül bevül nagyon szenved..?nem akarok töle ilyet igazabol kérdezni,igaz mindent megbeszélünk,de ebbe nem merek belemeni,mert másképp folytatodna vagy egesz fura lenne a barátkozás is...

2017. jún. 18. 21:11
 1/7 anonim válasza:
mond meg neki hogy te azt szeretnéd hogyha inkább csak barátok lennétek mert szeretsz vele hülyülni probáld meg becsajoztatni akkor nem fog szerelmes lenni beléd
2017. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem beszélj vele erről lehet, hogy fura lesz utána nem olyan mint előtte, de így legalább nem őrlődik le egyikőtök sem a barátságotok miatt
2017. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Létezik. A. Fiú. Lány. Barátság. Ma vagy századjára írom le...
2017. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsika, de ha te tudod, hogy soha semmi nem lesz köztetek csak barátság, és tudod, hogy ő a szíve mélyén odavan érted akkor miért kínzod? Te élvezed, hogy kínzod azt a szerencsétlen srácot? Egy normális érző lány, nem vetkőzik, nem meztelenkedik előtte azzal az átlátszó szöveggel, hogy "megbízom benne"

Minden egyes ilyen szemét viselkedés a részedről a srácnak ez olyan mintha tőrt döfnél a szívébe..

Amúgy meg fiú- lány között soha nincs ilyen nagy barátság. Az egyik mindig többet akar , csak reménykedik..

A srác reménykedik, te meg szemétkedsz vele.. Nem gond.. Visszakapod majd, ha egyszer igazán szerelmes leszel..

Mondom ezt lányként..

17/L

2017. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Van szoros barátság fiú és lány között, viszont a meztelenkedés tényleg sok.

És én is azt tanácsolom hogy ha tudod hogy ő többet akar akkor ne kínozd. Beszélj vele erről és kérdezd meg hogy neki elég-e a barátságod mert ha nem akkor inkább felejtsétek el egymást és hagyd hogy élje az életét nélküled.

2017. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 4


Helyesen írod 4-es;)

2017. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 esnek minden tiszteletem 👍
2017. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!