Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok barátom van mégis egyedül...

Kati6548 kérdése:

Sok barátom van mégis egyedül érzem magam nyáron. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 19. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Maszturbálj többet.
2017. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Keress új barátokat!

Most az én barátaim se elérhetőek, de itt az internet, ami egy jó módja annak hogy megismerj új embereket. Erre a célra akár ez az oldal is alkalams, tegnap is megismertem itt valakit.

szal ha valaki akar barátkozni, nyugodtan írhat:)

2017. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne csak keres,hanem találj is magadnak egy igazi párt!
2017. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolod írj 😊18l
2017. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez jó, mert nekem meg nincs egy barátom sem, mégsem érzem magam egyedül! Ez úgyszólván már luxus! :-) Bár nekem sem ártana egy helyes, laza, legalább húsz éves fiatal lány, aki olyan csóró és szakadt mint én vagyok, tehát van kedved vonattal menni sátorozni két szép napra mondjuk a Balatonpartra. És full nem zavarja, hogy 35 évesen még mindig ott tartok, hogy népszerű gitáros akarok lenni, amikor nem is tudok (még) nagyon gitározni. :-D Erőszaktevők, molesztálók légyszi kíméljenek, köszcsi! :-) Ha nem vagy tökéletes nem számít, én sem vagyok százas, van vagy 10% elmezavarom jó értelemben és 5% látható hiányosságom, ami együtt 15% és ez így még pont kellemes. Az IKEA-s hotdogot szeretem, bár mindig kihül ha rányomom a hotdog mártást. :-D
2017. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerős :/ Nekem is vannak barátaim, de manapság sajnos ritkán tudok velük találkozni, emiatt van, hogy sokszor magányosnak érzem magam :/
2017. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

64%


Nem te hőzöngtél egy előbb kérdésnél, hogy a nők csak a pénzre mennek? Amilyen "szépen" írtál általánosságban a nőkről, ne csodálkozz, hogy nincsen barátnőd. Főleg nem egy huszonéves virágszál.


Kati,nincsen hobbid, érdeklődési köröd?

Aszerint is lehet találni nyárra barátokat.

2017. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves #7!


Nem, nem én voltam. Ezt ezer százalékkal ki merem jelenteni! Ha megfigyelted itt többen azon vagyunk, hogy írtsuk az olyan nőgyűlőket mint a pudvás retket! Meg az olyanokat is, akiknek már egy mondatából is az süt, hogy készek lennének akár erőszakot is elkövetni, azokat szoktuk a rendőrség figyelmébe is ajánlani – egyáltalán nem indokolatlanul.


A virágszálas dolgot aláírom! Olyan gyönyörű mindegyik mint egy tucat különféle, szépséges vadvirág egy csokorba kötve! Ó, hát igen, nagyon is észbontó a látványuk... :-) Beszélgethetünk erről, én benne vagyok... De hát tudom jól, álmodik a nyomor! :-D Egyébként is mit csinálhatnék, járjak szemfedővel? Ahhoz azért még nagyon korán lenne...


Viszont egyszer egy korombeli lány mondta, hogy ő ugyan már nem hajlandó sátrazni, mert már nem elég fiatal hozzá, amiben szerintem nem volt igaza. Szóval én nyitott vagyok mindenre, ismerkedni, találkozni mindenkivel lehet, akiről megbizonyosodtunk, hogy nem erőszaktevő vagy kifőtt pszichopata. De még akkor is ajánlott a nyilvános, forgalmas hely... Elsőre mindenképpen, ezt főleg a lányoknak mondom.

2017. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!