Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mennyire számítok magányo...

Most mennyire számítok magányosnak? 13f

Figyelt kérdés
Csak a suliban vannak barataim,sukin kivul nem nagyon vannak csak neha chatelek 1-2 emberrel..Most igy a nyariszunetben nagyon egyedul erzem magamat..Csak lehet h holnap talalkozok a sulis barataimmal..De az a baj hogy nem nagyon érnek rá..Most akkor probaljak az interneten kialakitani kapcsolatokat?
2017. jún. 19. 13:25
 1/5 anonim válasza:

Hát kb sajnos velem is ez a helyzet:( De valahogy megszoktam már. Ha szeretnél nyugadtan írj!

13/F

2017. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Igen, száradjatok meg a gép előtt! Még véletlen se menjetek ki focizni, bringázni, fürödni! Nehogy véletlen SZEMÉLYESEN megismerkedjetek valakivel! Aztán meg itt csodálkoztok meg rinyáltok, hogy miért nincs barátom...
2017. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te még a jobbik eset vagy, engem pl nyáron le se szarnak a sulis barátaim. (Máshonnan meg nincs is, csak netről)
2017. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es majd irok :)

3-as engem se, en akartam veluk talalkozni :D xD

2017. jún. 19. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nyugodtan írhattok,ha szeretnétek :)


13/L

2017. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!