Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barát vagy barátnő?

Legjobb barát vagy barátnő?

Figyelt kérdés
Én egyértelműén az elsőt választom... de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre, miértjeitekre... ;)

2017. jún. 21. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Most azt kérdezed, hogy a legjob barátnak milyen neműnek kellene lennie?
2017. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy.
2017. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Számomra minden kétséget felülmúlva az első, de már rég szar az a kapcsolat, ahol ez a kérdés egyáltalán szóbakerül
2017. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy mindkettő egy személyben.
2017. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Barátság szempontjából teljesen mindegy. Ha barátot keresel, ott a másik egyénisége lesz a mérvadó, a kapcsolat minősége nem a nemetektől fog függeni.

Ha dugni akarsz, akkor meg a szexuális orientációd úgyis eldönti a kérdést.

2017. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogyha választani kéne a legjobb barátod és a barátnőd között, kit választanál... bocsi, nem sikerült normálisan leírni :(
2017. jún. 21. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagyúgy! :)

Nem amellett döntenék, aki az ultimátumot adta, tehát aki választásra kényszerít, mert aki ezt teszi, az már mérlegeli annak a lehetőségét is, hogy a kapcsolatotok megszakítható, ha olyanok a körülmények.

De az is tény, hogy barátból kevesebbet szór a lábunk elé az élet, mint párkapcsolatból.

2017. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne választani, milyen ember akár a párom, akár a barátnőm, ha ilyen ultimátumot ad nekem?
2017. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!