Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt hogy magyarázzam ki?

Ezt hogy magyarázzam ki?

Figyelt kérdés

Többszöris átgondoltam, hogy mit fogok írni. Úgyhogy nem beszélek mellé: megfektettem az egyik lányismerősöm anyját.

Nem nem vicc. Nem kamu kérdés.

Hogy történt, nem tudom. Meleg volt, fáradt voltam, kedves volt. Ment magától. Bár 21 vagyok, de nagyon kevés(!) tapasztalatom van a szex terén, így még nem tudok uralkodni magamon, ha egy nő szexet ajánl. Amúgy formás, alig negyvenes nő. Nem vagyok gerontofil, de örültem annak a közel másfél órának.


A baj csak az, hogy ma volt az utolsó vizsgám. Szóval felmerül a kérdés, mit tegyek ha a lánya rájön, és szóba hozza.

Nem, nem én vagyok a hunyó! Ezekhez a dolgokhoz két ember kell, és a lakótársam nem érdekel. Igazából négyen élünk egy albiban.


Szeretnék mindenki emlékeztetni, hogy ezt nem a Szexualitás témakörben tettem el! Komoly tanácsokat kérek, mert ez ciki.

Barmok kíméljnek.


2017. jún. 21. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2017. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a BARÁTNÖD anyja, akkor gond van, ha csak ISMERÖS, akkor meg nincs MIT magyarázni! Senkinek semmi köze hozzá, kivéve az esetleges partneredet.


A gerontofilia meg egész más, ahhoz az kellene, hogy a nö kimondottan öreg (öregasszonyos) legyen, ha csak símán idösebb töled, akkor nem az.

2017. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Problémakezelés.


2: 21 évvel idősebb, de a lánya csak a három lakótársam egyike. Jó fej, néha beszélgetünk, de ennyi. Viszont ismerem annyira, hogy tudjam,e zen fel fogja húzni az agyát. Nem tudom mit mondjak erre, mert a laza csávó vagyok, nekem tökmind1 duma itt csak még elmérgesítené a helyzetet.

2017. jún. 21. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene egyáltalán erröl beszélni a lakótársakkal? Ez magánügyed!
2017. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tagadd le és ennyi

De nemhinném hogy az anyja az orra alá dörgölné. tiszta szégyen

2017. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4: A plebsnek csak ürügy kell ahhoz, hogy belekössenek másokba. Na és talán engem is zavarna egy hasonló helyzet, mert azt hinném, hogy majommelldöngetésről volt szó. Még akkor, ha nem.


5: És ha nem?

2017. jún. 21. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!