Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetem vissza?

Hogyan szerezhetem vissza?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel kb 1 évig eleg szoros baratsagunk volt. Legjobb barátok voltunk. Többször voltak veszekedéseink az utóbbi időben, de mindig meg tudtuk oldani. Kivéve most. 1 hete kb volt egy eleg nagy veszekedésünk, aminek az lett a vége, hogy nem beszélünk. Nagyon hiányzik, mindennap megállás nélkül beszéltünk és így egyik napról a másikra megszűnik az egész. Igazság szerint én mondtam, hogy egyellőre hagyjuk egymás, mert elegem lett pár dologbol, de nem igazán birom így. Hogyan tudnám visszaszerezni? Mit kell tennem, hogy újrakezdjük?

18/f



2017. jún. 21. 20:09
 1/1 milka111 válasza:
Mondd meg neki hogy hianyzik. Irj ra. Beszelgess vele. Mivel te kuldted el ot, o nem fog radirni. Mondd hogy sajnalod. Mast nagyon nem tudsz csinalni.
2017. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!