Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek szerint nem is voltunk...

Ezek szerint nem is voltunk barátok?

Figyelt kérdés
Az egyik "barátommal" elvileg jó volt a viszonyunk. Egymásnál aludtunk, suliban együtt voltunk, stb. Aztán ballagás, és azóta nem láttam. Nem írt nekem, igaz én sem írtam. Szóval lassan 2 hónapja nem beszéltünk. Volt hogy írtam neki, válaszolt, de elég tőmondatokban, nem tűnt úgy mint aki beszélgetni szeretne. Pedig ezelőtt 3 hónappal őt neveztem volna meg "legjobb barátnak". Ezek szerint nem volt az?

2017. jún. 21. 20:51
 1/5 anonim válasza:
Velem ugyen ez történt ballagás után, én arra tipelnék így pár év elteltével hogy csak új életet akar, új barátokkal. De akkor legalább mondaná azt. Hidd el találsz új barátokat és nem fognak hiányozni. Barátok voltatok, de te máshogy élted meg, lehet hogy neked fontosabb volt, többet tettél bele. Majd találsz valakit aki megbecsül.
2017. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

De, az volt, ha így érezted. Attól, hogy valami elmúlt, még nem jelenti azt, hogy meg sem történt. Nem veszít az értékéből, hogy véget ért, legfeljebb elszomorít a tény, amikor tudomásul veszed.

Egyébként a "legjobb barátságnak" sem feltétele, hogy életre szóló legyen. Inkább a minőségét jelzi, nem az időtartamát. Azt pedig, hogy a jövő kivel és mit hoz, nem tudhatod. Számos oka lehet, hogy most mellőzve érzed magad, de bőven nem kizárt, hogy idővel újra egymásba botlotok.

2017. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végre valaki, aki hasonlóképpen gondolkodik, mint én. Ment a zöld kéz, utolsó.
2017. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az emberek mindig is valtozni fognak korulottunk. Fogd fel ugy, hogy a legjobb idoben a legjobb helyen voltal. Most o is egy uj fejezetet nyitott, elvan az eletevel. Lehet, hogy kicsit rosszabb idoszakja van, am a suliban egymasra vagyunk kenyszerulve, hogy szerezzunk baratokat, nehogy "cikik" legyunk.

19/L

2017. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. 1 hete ment ki Angliába a ,,legjobb barátom", addig szinte mindig együtt lógtunk, sok programot csináltunk együtt, amióta elutazott, alig beszèlünk, ha beszèlünk is, Ő nem èrdeklődik felőlem. Most kezdem felfogni, hogy ennek vège :(
2017. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!