Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti barátkoznátok ilyen lánnyal...

Ti barátkoznátok ilyen lánnyal? Nagyon lenéznétek?

Figyelt kérdés

Az van, hogy 21 évesen kezdtem az egyetemet, de a szak nagyon nem teszett, így most 22 évesen másik szakra mentem. De a fizetési határidőkkel sajnos annyira de annyira megcsúsztam mindkét félévben, hogy nem lett meg a szükséges kredit, így most ki fognak rúgni. Újra jelentkeztem a felvételi rendszeren keresztül, szóval 23 évesen szeptembertől újra kezdem, úgy hogy addigra előteremtem rá a pénzt. Diákhitelt semennyire nem akartam felvenni. Ja, és én kerestem meg rá a pénzt, nem a szüleim fizették a semmit még mielőtt lehurrogtok :)


Ti mélységesen lenéznétek egy ilyen embert? Én úgy gondolom hogy ez annyira gáz. Van még pár gyerek akinek lustaságból nem lett meg a kredit, őket nagyon lenézik. Rólam nem tudja senki, bár nem is voltak a szakról igaz barátaim.



2017. jún. 22. 23:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél fel diákhitelt. Minden évben újra akarod kezdeni a pénz miatt?
2017. jún. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Csak, ha az ujabb sikertelenseg utan se latja be, hogy nem egyetemre valo.
2017. jún. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nem mondanám, hogy nem egyetemre való. inkább folyamatosan rossz döntéseket hoz, és még csak nem is látja, hogy rosszak a döntései. éretlen inkább. lehet, hogy felnőttebben kéne az ilyen embernek egyetemre mennie.
2017. jún. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Tehat momentan nem egyetemre valo.
2017. jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

Nem néznélek le.

Azért mert neked önállónak kell lenned már most?

Vagy mert nem egyenlőek az esélyek?

2017. jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

"Eddig csak fiúk írtak."


Szerintem a barátság nincs nemhez kötve. Ráadásul, aki ír, nem biztos, hogy többet is akar.


Baráti kérdést írtál ki, aki tudja értelmezni, az ilyen szándékkal is lép.


Én nem azért néznélek le, mert nem mennek a tanulmányaid sikeresen, hanem, mert úgy akarsz barátkozni, hogy közben előítéletes vagy!

(Tudod, nem mindenki akar rögtön dugni, csak, mert lány a kérdező.)

2017. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Barátkozzon csak. :) Vissza se ír. :) Megérdemli sorsát!
2017. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
34%
Azert lehetett volna annyi eszed, hogy jobban megeri felvenni azt a rohadt hitelt, minthogy kihajits az ablakon jo par evet. 23 evesen mar meg kene lennie a diplomadnak, de te gyakorlatilag sehol sem tartasz. Dobalod ki az ablakon az eveidet, nem tunik fel?
2017. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%

Miért is vegyen fel diákhitelt? Hogy még 40 évesen is azt fizesse?

Egyébként kérdező, a te életed azt csinálsz amit szeretnél. Szerintem nem lenézendő, hanem inkább dicséretes hogy önerőből finanszírozod az egyetemet és az életed.

2017. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%

de nem finanszíroz semmit, csak az életbenmaradását, mert nem jut egyről a kettőre.

a diákhitelt meg pont azért kéne fölvenni, hogy ne kelljen még negyvenévesen is egyetemre járni.

amúgy nem tudom, miért ódzkodnak ettől annyian. én is fölvettem, és pikk-pakk visszafizettem, mert az egyetemen szerzett tudásnak köszönhetően lett egy jó állásom. Nem tízmilliókról van szó, és nem kötelező minden egyes évben fölvenni.

2017. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!