Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért sír a barátom?

Miért sír a barátom?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatom van, régóta. A barátom NAGYON féltékeny típus, nem csak palira, nőre/barátnőimre is. Miért van az, hogyha komoly beszélgetésekbe kezdünk a barátommal (NEM VESZEKEDÜNK!) akkor mindig elsírja magát. Főleg, ha magunkról beszélünk, ha agybafőbe dícsérem. Elhiszem, hogy szerelmes meg Én vagyok az első komoly barátnője (mert eddig akikkel kavart minden nő átbaszta)

de akkor is na?! Kis aranyos de mindig megijeszt ezzel. Azt hiszem, hogy megbántom vagy vmi.


2017. jún. 25. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeret nagyon jobban mint kellene
2017. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Örül! Eszébe jut milyen szr volt egyedül lenni. Simizd meg.


Én is ilyen vok.

2017. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Örömében sír.
2017. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Heart of Darkness ***** válasza:
Mert nem tudja kezelni az érzelmeit/érzelmeid. Én is ilyen vagyok.
2017. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert gyenge érzelmileg azért sír.

Ha meg ennyire féltékeny az azt jelenti, hogy nem elég magabiztos, tehát tudja, hogy nem elég jó neked.


Egyébként ebből legkésőbb pár hét múlva szakítás lesz.


Az hogy, hogy eddig minden nő átb*szta csak őt minősíti, főleg ha ez a "minden nő" > 2

2017. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5#, könyörgöm taníts.


Kérdezd tőle. Egyébként, mert nagyon szeret.

Nem gyenge érzelmileg, sút ez nem függ erősségtől.

Mond meg neki, minden rendben, csak őt szereted, nincs értelme féltékenységnek. Egy embernek sok dolgot kell tapasztalnia, nem csak egyetlen embert. Ennyi erővel reggelidre, levegőre, és minden másra is féltékeny lehet, amit tapasztalsz, amire figyelsz.

Ha beszélhetek vele, mefoldom. Írj ha szeretnéd.

2017. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pasi vagyok, hetero, és ritkán én is szoktam. Az érzéseket ki kell mutatni, és a sírás levezeti a felesleges stresszt. de nagyon ritkán szoktam.


de ezt túlzásnak tartom, amit a barátod csinál. Nincs önbizalom problémája? A túlzott féltékenység sem jó, és a féltékenység önbizalomból ered.

2017. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!