Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt miért csinálják?

Ezt miért csinálják?

Figyelt kérdés
Miért csinálják többen is barátaim közül,hogy mesélek nekik valamit pl hol voltam nyaralni,mondjuk töbször is megemlítem hogy hol,és 1 vagy 2 hónap múlva vagy akármikor,egyszer csak mesélik hogy a szomszéd itt meg ott volt nyaralni és az milyen szép hely,meg hogy tetszett neki,és ugyanaz a hely ahol én voltam amiről én is meséltem,de az mintha el lenne felejtve és néznek rám, értetlenül hogy ja te is voltál ott.És többször volt már ilyenre példa,nem nyaralás témában persze,ez bántó,furcsa nekem ?

2017. jún. 26. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát.. a barátaid szemmel láthatóan memória problémákkal küzdenek.
2017. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetnek túl közeli barátok, inkább csak haverok.
2017. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem elég érdekes ahhoz az életük, hogy azzal foglalkozzanak és ne másét éljék át. :)
2017. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez vicces, hallanak egy történetet, aztán úgy mesélik, mintha mással történt volna...jó, hogy nem velük :D

Fura.

Lehet nem nagyon figyelnek rád, vagy nem tudom.

2017. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elegük van abból és folyamatosan érzékelteted, hogy ilyen meg olyan gazdag vagy a nyaralási történeteiddel.

Biztos összefogtak, hogy visszavágjanak, jól tették!

2017. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 A BARÁTAIRÓL van szó. Ha jól tudom, a barátunknak nem szoktunk "visszavágni".
2017. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Madarat ketrecéről, embert barátjáról...

Ha ilyen rosszmájú a kérdező, hogy akkor boldog ha barátaival érzékeltetheti az anyagi helyzetét, akkor biztosan a barátai sem jobbak sokkal.


Ha gazdag vagy nem illik kérkedni csak ha kérdeznek, különben szánalmassá válsz hiába vagy tele.

De jól tették, így állnak bosszút a kérdezőn és remélem közbe le is húzzák pénzzel.

2017. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam ,hogy gazdag lennék voltam már nyaralni nem hinném hogy ettől gazdag lennék,és a barátaim is voltak csak én nem felejtem el ha elmsélik...
2017. jún. 27. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!