Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hatalmas ürességet érzek...

Hatalmas ürességet érzek utána, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, külföldi. Egyik nap hirtelen megszakított velem minden kapcsolatot, letiltott mindenhol, ahol csak lehet... Nem tudom mi történt, de hatalmas ürességet érzek utána, hiányzik, ahogy beszélgettünk meg röhögtünk... hogyan küzdhetném le?

14/L


2017. jún. 27. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el és barátkozz másokkal
2017. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
aki így minden nélkül lelép az egy bunkó. oénteken velem is hasonlót csináltak. sajnálom h neked is így alakult. tanácsként próbálj keresni valaki mást helyette egy jobbat aki nem hagy el. ha esetleg barátodon keresztül el tudod érni, én a helyedben kérdőre vonnám de semmiképp sem mondanám h jöjjön vissza. lehet h visszajön de nem változik. ismét elhagy. vagy az egyszerűbb verzió cselekedetben de nehezebb lélekben: felejtsd el, ne is gondolj rá. persze ezt mondani könnyű, én is ebben szenvedek. sok sikert.
2017. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Egyik nap hirtelen megszakított velem minden kapcsolatot, letiltott mindenhol, ahol csak lehet."


Szóval tahó módon kizárt, az ilyen ember nem érdemli meg, hogy szenvedj miatta.

2017. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SirMoook ***** válasza:

Foglald el magad valamivel, ami érdekel. Sokáig zavarni fog, és főleg hiányozni, meg mindenről eszedbe jut majd, de ha nem agyalsz rajta folyton, és új emberekkel ismerkedsz, akkor előbb utóbb el fog halványulni az érzés.

Az elején baromi nehéz lesz, de remélhetőleg később egyre könnyebb. (Amúgy lehet tudni, hogy miért tiltott le? Csak ha publikus...)

2017. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!