Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tinderen az üzenetek fő...

Tinderen az üzenetek fő ablakában miért más üzenet mutat mint amit legutoljára küldtem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy megismerkedtem egy nagyon aranyos lánnyal, tök jól el voltunk, megbeszéltük hogy pénteken találkozunk, erre tegnap 12-óta semmi életjelet nem mutat. Sajnos nem akarta megadni más elérhetőségét mert ugye félt hogy kamu profil vagyok, előtte találkozni akart. Na most az is lehet hogy csak ignorál, viszont azt fedeztem fel hogy amit ugye mutat az üzenetek között neve alatt az nem az utolsó üzenet amit neki küldtem. Szerintem az lehetséges még, hogy nincs internete, vagy lehet törölte az alkalmazást, mert ugye a legutolsó üzenetnek kellene ott megjelennie, ugyanakkor a chatben azt írja az utolsó üzenetemre hogy elküldve.

Nagyon megköszönném ha valaki leírná vele volt-e már ilyen, és mit jelenthet ez, mert az is lehet hogy csak nem ír vissza, de tekintve hogy eléggé összemelegedtünk, és nem az utolsó üzenetemet mutatja a neve alatt ezt nem nagyon hiszem.



2017. jún. 29. 07:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!