Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan közeledjek az emberekhez?

Hogyan közeledjek az emberekhez?

Figyelt kérdés
Most megyek középiskolába és egy teljesen új környezetbe kerülök,nem ismerek senkit. Hogyan kezdjek el barátkozni?

2017. jún. 29. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A szituáció adja magát majd, nem kell rágörcsölni:)
2017. jún. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ott kezdődnek a gondok, ha ezt valaki előre eltervezi. Ahogy előttem írták, majd jön ez magától.
2017. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CFB ***** válasza:
100%

Én ma vettem fagyit hazafele menet. Egy kedve egyetemista lány volt a pult mögött. Mikor odamentem még láttam, hogy lerakja a könyvet, úgyhogy arról kérdeztem. Aztán vagy 20 percig beszélgettünk.

ja igen. lány vagyok :D

szerintem barátkozni bárhogyan lehet. csak simán megszólítasz valakit, aki mondjuk mögötted áll a büfésorban, stb.

face-en megkeresed a leendő osztálytársaid, és rájuk írsz, hogy mondjuk milyen a suli, milyenek a tanárok, milyen az osztályközösség, stb. :)

2017. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy szia köszönésképpen,barátságos légy ne megfeszitet pálcika (pl: Állsz mint a katona és full egyenes kezet nyújtassz) de amugy ahogy az ismerőseiddel szoktál ennyi nem kell görcsölni vagy ahogy az oviban ennyi kb...
2017. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!