Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szegeden ilyenkor hol lehet...

Szegeden ilyenkor hol lehet ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 29. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Sehol. Mindenki az okostelóját baszkodja vagy bandába verődve, röhögcsélve keménykedik. Tapasztalat, laktam ott. Maga a város gyönyörű amúgy. Szerintem inkább ülj ki a rakpartra, dugd be a fülest és nézd a tájat. Sokkal jobb dolog, mint embernek csúfolt hulladékokkal közösködni.
2017. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nyár van, nincs vmi fesztivál vagy bármi?
2017. jún. 29. 16:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Borfeszt, de tudtommal az hamarabb szokott lenni.
2017. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az már meg volt :/
2017. jún. 29. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm egyszer ajánlott egy kávézót, ahol jó kis jazz szokott szólni. De sajnos nem volt alkalmam ellátogatni oda, valamint már elfelejtettem, hogy hol van.
2017. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Egyetértek az elsővel csak menj ki a Széchenyi térre vagy az árkádhoz és nézz szét mindenki a szar telefonját baszkurálja vagy hulla részegen üvöltözik. Eddig én szegeden értelmes embert nagyon nem láttam ^_^
2017. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Személyesen elég nehézkes a mai világban.


Nem poénból, de akár Tinderen is lehet, persze ott a normálisabból van kevesebb, de ott is vannak max csak rövid ideig tehát ha már nincs más még ott is lehet talán ha belefér az értékrendedbe :D

2017. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SZIN szokott lenni ami olyan fesztiválnak mondható.
2017. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!