Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Egyszerűen tanácst...

Mit tegyek? Egyszerűen tanácstalan vagyok ez ügyben. Most először érzem magam igy, a hasam baromira görcsöl és akkora gombóc van a torkomban hogy az hihetetlen

Figyelt kérdés
Hivtak egy idegen tarsasagba, teljesen nem idegenek de azert nem nagyon szeretem/ismerem oket. Ok teljesen masok mint en. Ok szoktak pialni sokat en nem. 14 eves vagyok kicsit azt erem hogy le vagyok maradva de sokan megnyugtattak hogy ok sietnek ezzel a pialas dologgal. De valami miatt ez akkor is nekem nagyon rosszul esik. Biztos megvan nekik rolam a velemenyuk. Es en inkabb nem mentem el velük pialni stb.. mit tehetek ez ugyben? Maskor inkabb elmenjek? Vagy igazam van hogy meg nem pialok? Vagy levagyok maradva?

2017. júl. 1. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne menj, te egy nagyon befolyásolható személyiség vagy drága. Biztos nem lennél, leszel falkavezér abba a csapatba, úgy ugrálsz, ugrálnál ahogy fütyülnek neked. Hogy szoktatok ti tinik fogalmazni, csicska vagyok ?! Háát valami ilyen vagy, ilyen lennél.
2017. júl. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyira nem befolyásolják ha nem ment el nem?? Ha számít mások véleménye az előny.


Maradj józan, olyan 5 év múlva terem rózsát a türelmed.

2017. júl. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Maskor inkabb elmenjek?"


Mi ez ha nem befolyásolhatóság ? Most azt mondják 10-en, hogy menjél, akkor elmész ? Őrlődni valamin, egy ilyen hülyeségen, az annyit tesz, hogy nem vagy tisztában a döntésed helyességével, megerősítést vársz vagy biztatást.

2017. júl. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem lemaradás, ha kihagyod a gyerekes hülyeségeket.
2017. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A kérdések amiket feszegetsz nagy belső küzdelmekre utalnak. Saját magadban érzed, hogy nem kéne inni ebben a korban, nem kéne ezzel a társassággal lógni, de mégis a társadalmi nyomás úrrá lesz rajtad és nem tudod mit tegyél.

Helyesen döntöttél, hogy nem mentél el velük, és azt ajánlom kerüld el őket minél jobban.

Ha idegenek számodra akkor egyáltalán ne érdekeljen a véleményük. Nem lehet mindenkinek megfelelni, ha másoknak akarsz megfelelni, mások elvárásai fontosabbak számodra akkor soha nem lehetsz boldog. Azzal foglalkozz, hogy jól érezd magad, olyan emberekkel barátkozz akik saját érdeklődési körödnek megfelelnek, és nem lehúznak.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!