Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális, hogy a legjobb...

Az normális, hogy a legjobb barátom elvesztése miatt megakarok halni?

Figyelt kérdés

Ő volt a legjobb barátom, egy lány. Mindenki azt gondolta, hogy szerelmesek vagyunk, de nem tudtunk egymásra ,,úgy" tekinteni. Inkább testvèrek vtunk, mindent együtt csináltunk, sokat vtam Náluk, filmeztünk, együtt intèztük az ügyeinket, kirándultunk , sokat beszèlgettünk, stb. stb.


De most össze vesztünk nagyon csúnyán, ellenem is fordították èn meg totál bekattantam ès olyanokat mondtam amit egèsz èletemben bánni fogok. Volt egy másik lány is akivel egy hármast alkottunk. Rajta keresztül próbáltam bocsánatot kèrni, de az lett a vège, hogy Ők ketten is majdnem össze vesztek. Ezek után a másik lánnyal èn szakítottam meg a kapcsolatot, nem akartam kockára tenni a barátságukat. :(


Mindketten nagyon hiányoznak ès mások korábban próbálkoztak, de azok nem olyanok vtak. Ők vtak èletemben az 1. barátaim ès úgy èrzem bele pusztulok ebbe az egèszbe.


Lesz vha ez jobb? Lesznek mèg ilyen barátaim? :'(


23/F


2017. júl. 1. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Férfi és nő között nincs barátság, de fiú és lány között sem.


A címből arra gondoltam, hogy meghalt a barátod és ezért akarsz meghalni, ezért olvastam el.

Mint kiderült nem halt meg senki, szóval te csak játszani akarod előttük, hogy te mennyire de mennyire bánatos vagy azért, mert nem vagytok barátok.


Javaslom, hogy csinálj egy édeshármast velük, idősebb korban ilyeneket szokás csinálni ha van (volt) két nő "barátod".

2017. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is az eseteim, de gondolj amit akarsz, kár koptatni a klaviatúrát... :/
2017. júl. 1. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Esküszöm, hogy én is azt hittem, hogy meghalt a barátod. Aztán látom, hogy csak összevesztetek. Még akkor sem lenne normális, hogy meg akarsz halni, ha ő tényleg életét vesztette volna. Az összeveszésre meg inkább nem is írok semmi hosszabbat. Békülj ki vele, vagy keress új barátokat!
2017. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet... :'(
2017. júl. 1. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért? Tiltja a törvény?
2017. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha a békülésre gondolsz, azt azért nem lehet, mert az egyik lányt megzsarolta a párja, hogy ott hagyja, ha kibékül velem, ez a lány meg ugyan nem szóban, de megzsarolta a másik lányt, hogy ha velem barátkozik akkor elhagyja... Nem tehetem kockára a leányzók barátságát vagy éppen párkapcsolatukat :'(


Mások meg nem barátkoznak velem, meg azok nem olyanok :(

2017. júl. 1. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ember zsarolja őket, szakítson. Az nem norm kapcsolat. Ezt így vagy úgy, de megfogja tanulni.

Ahogy ismerem te szinted körüli embereket, sajna kiszámíthatatlan mi lesz. Majd lesz ahogy leszm rengeteg kitartást s erőt kívánok néked. Hidd el nekem, még ha nem is ismersz, de tudom!, minden rendben lesz.

Lelkiekben veletek vagyok!

2017. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Terjeszd azt, hogy meleg vagy, akkor közel kerülhetsz hozzájuk.
2017. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Lehetsèges, hogy az vagyok :(


Amúgy azóta rájöttem, hogy a srác eleve ezt akarta, hogy beguruljak ès ezt csináljam, hogy elmarjam magamtól a párját. A másik lány meg nem oszt, mert Neki is bejön a fickó...


Ez most nő ellenes megjegyzès, de ha egy pasas jól nèz ki csinálhat bármit, kinyalják a nők neki a sz*rost is, de ha egy pasi kicsit is előnytelenül nèz ki akkor le van ejtve, akármennyire figyelmes meg minden :(

2017. júl. 1. 22:34
 10/10 anonim válasza:
Kedves kérdező sikerült kibékülni velük,mi a helyzet? :)
2018. ápr. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!