Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hoyan tudok megtalálni valakit...

EriGushiken kérdése:

Hoyan tudok megtalálni valakit, ha csak nagyon keveset tudok róla és csak egyszer beszéltem személyesen vele?

Figyelt kérdés
Megszeretnék találni egy embert akivel csak egyszer beszéltem. Szeretnék vele fentartani egy baráti kapcsolatott. De ha csak annyit tudok róla, hogy fényképész a szakmája, és sok hasznos tanácsal szólgált e téren.

2017. júl. 4. 02:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Net, ismerosok, szakmaikor, szomszedok, helyi lakosok, pl sofor, portas, galeria szervezo, kozos ismeros, ahol o mozgott ott keresel embereket akikkel beszelhetett, de ha barati kapcsolatot akarsz vele fenn tartani biztos hogy mondott egy ket olyan dolgot a beszelgetesek alatt amibol ki lehet szurni hogy hol mozog altalaban, es akkor mar nem olyan nehez megtalalni.
2017. júl. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel, és kérd el a telefonszámát! :-))
2017. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak egy becenevt mondott, azon meg nem tudom megtalálni. Már próbáltam keresni.
2017. júl. 6. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!