Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! A ti barátotok is...

Lányok! A ti barátotok is szokta csinálni ezt előtettek?

Figyelt kérdés
A barátom sokszor szokott előttem pisilni,ha utcán vagyunk meg is szokott kérni,hogy álljak oda mellé,hogy ne lássák meg,hogy pisil.Ma autópályán voltunk,már elhagytuk a benzinkutat,volt nálam egy 0,5 literes ásványvizes palack,volt benne még pár korty és mondta,hogy igyam ki és adjam oda neki,mert bele akar pisilni.Odaadtam neki,fogta és belepisilt,majd kiborította az ablakon.A ti párotok is szokott előtettek pisilni?Miért tetszik ez a fiúknak?

2017. júl. 4. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez nagyon undorító ne haragudj.. nincs azzal gond ha előttem pisil, de azért ilyenkor pisiljen már a benzinkúton előtte..
2017. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez igénytelenség.

Nem azt mondom, ha valaki nagyon rá jön a szükség akkor ok az utcán is elbújva.De ha megoldható akkor keressen egy mosdót és ott végezze el..Nem zavarja pl hogy nem tud kezet mosni a művelet után?

Meg az ablakon kiborítani? Nem normális szerintem.

2017. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A pisilésből mi nem csinálunk nagy ügyet.

Simán pisilünk egymás előtt úgy, hogy a másik is bent van a fürdőben, igazából az ajtó is csak nagy wc idején van csukva, plusz nálam havi alatt.


Szóval igen, szokott előttem pisilni, én is előtte.

2017. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Igen, szokott előttem pisilni a párom... mi sokat járunk kirándulni és ott elkerülhetetlen, mert az erdőben nem igen van wc és nem 2 órás sétára megyünk :DD

Itthon külön van a mosdó és a fürdő, tehát nem érintkezünk, de volt már olyan, hogy nem csukta be az ajtót teljesen és úgy beszélt még hozzám, de én attól függetlenül nem bámultam rá.

Olyan is volt, hogy megkért, hogy maradjak mellette és szóljak, ha jön valaki... muszáj volt megállnia, na.


DE azért ilyet nem csinál, hogy belepisil az üvegbe és kiborítja. Fúj. Szerintem ez undorító és egyben igénytelen is.

Amikor felmentetek az autópályára szerintem már akkor érezte, hogy kell neki és simán mehetett volna wc-re is. Ez így elég bizarr... de főleg az, hogy kiönti.

2017. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondtad neki, hogy zavar? Talán nem láttad még a farkát? Vagy annyira idegenkedsz a párodtól? Vagy félsz hogy más előtt is csinálja? A ti intimitásotok, mi köze ehhez másoknak. Számít az hogy mások esetleg ezen megrökönyödnek, hát egyedül vagytok nem? Csak a te véleményed számít. Ha nem értékeled, hogy milyen nyitott előtted az a te dolgod.
2017. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem élvezzük. De ez is egy folyamat, mint enni, vagy szexelni. Nem értem kérdésed lényegét s neked sem kéne.


Kiborítja az ablakon???? O.o

Huh... Az kemény.

2017. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Eztán sem teszem ki a kezem levegőt beterelni pàlyán.


Pár év aztán csizmát kell húzni ha Pestre mész. Àll majd minden a fosban.


A víziló szokta asszem így megjelölni a területét, hogy a farkával szétoszlatja a húgyát.


Addig jársz jól amíg vele vagy így kicsi az esély, hogy téged kap el ez a gàláns locsoló.

2017. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Előttem max úgy pisil, ha mindketten a fürdőszobában vagyunk lol.

Utcán max éjszaka pisil, bokorba, átbulizott este után, de olyankor én is szoktam, fesztiválon mondjuk, ahol nincs rendes budi, vagy sokat kell várni.


Az üvegbe pisilés után mi a következő? A leveses tányér? lol. Nemértem.

2017. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!