Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rossz dolgot tettem? :/

Rossz dolgot tettem? :/

Figyelt kérdés

22 èves fiú vagyok ès nem vtak barátaim.


Idèn lett egy lány barátom, akivel elvileg nagyon jóban vtunk, de elhajított magától ès rájöttem, hogy egy hazugság volt az egèsz.


Közben megismerkedett egy ismerősömmel akivel szintèn jóba lett ès èn is nagyon jóba lettem mind2vel. A 3. is egy lány.


Az 1-vel egy nagyon csúnya vitával lett vège ès miután felszállt a rózsaszín köd, mindenre rájöttem ès a másik lányt választás elè állítottam: vagy Ő vagy èn. Engem választott ès a másikkal kèrtem, hogy szakítsa meg a kapcsolatot. Megtette.


De nagyon szomorú, mert szte Neki is eddigi legjobb barátja volt, ilyen mèly kapcsolata senkivel se volt :(


Kicsit bűntudatom van, de az Ő èrdekèben tettem, mert sztem Őt is csak kihasználta èrzelmileg. Egyikünknek se volt mèg komoly párkapcsolata, szeretethiányosak vagyunk, ezèrt tudott minket manipulálni :(


Sztetek rosszat tettem? :(


22/F, 22/L

A ,,kamus csaj" 26/L



2017. júl. 7. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem írtad volna le a korotokat, azt hittem, kb 13 évesek vagytok..

Amúgy ja, szerintem elég gyerekes dolog, hogy választás elé állítottad. Hadd döntse már el, kivel akar barátkozni meg kivel nem...Nekem is van egy barátnőm, aki jóban van pár olyan emberekkel a közös ismerőseink közül, akikkel kölcsönösen rühelljük egymást, mégse verem ki a hisztit, hogy ha velük barátkozik, akkor engem el is felejthet.

19l

2017. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2017. júl. 7. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a 3.lany helyében akkor fejeztem volna be veled, amikor kis zsarolasodat eloadtad.

Xar alak vagy.

2017. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!