Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor érezhető ha egy barátság...

Mikor érezhető ha egy barátságnak vége van?

Figyelt kérdés

Van egy haverom "barátom", de én eléggé nem érzem már, hogy ez hű de nagy barátság lenne. Úgy érzem, hogy az én bajaim nem számítanak, amiket irkán is mondok el. Nem egetrengető bajok, de azért jó lenne egy kis látszata annak, hogy van valaki, aki tanácsot ad. Ezek sokszor vagy át vannak ugorva, vagy egy "ühhum" "az gáz:S" és le van rendezve. Ő rengetegszer picsog. Heti szinten alap, van, amikor állandóan és akkor én próbálok elfogadó lenni, körbekérdezni, érdeklődni stb. De egy idő után ez már unalmas és fárasztó.


Ha valami dolog van, amit szeretek, az le van fikázva, kritizálva többnyire. De ha ő mutat egy poént, zenét, azt meg kell néznem. Ha nem. besértődik. Ha nincs kedvem elmenni vele valahová persze azonnal ugraszt mert neki sz.r a napja, sértődés. ha nem akarok egész este maradni, és sorolhatnám, sértődés. Lssan már nem akarok semmit tenni, mondani, mert hiszti van.


Igazából antiszoc lettem nagyon. 5-6 éve tartósan új embereket nem ismertem meg, nem tudom már milyen. Nincs más, elég egyedül verem magam a földhöz. Valahogy felszínesnek érzem az embereket. Szerintetek mit tehetnék?


2017. júl. 8. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Az emberek felszínesek, önzóek, ha hagyod magad kihasználni, akkor meg is fogják tenni. Nincs ezzel mit tenni, megszoksz vagy megszöksz.
2017. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mutasd meg a "kedves" "barátodnak" ezt a kérdést.
2017. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem amit itt most leírtál azt mondd meg neki is és hátha elgondolkodik majd rajta és megpróbál változtatni a dolgokon...ha meg nem akkor nem is igazi barát.
2017. júl. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!