Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Munkahelyi barátságokról mit...

Munkahelyi barátságokról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ott hagytam a munkahelyem és előtte nap mint nap jókat beszélgettünk a munkatársakkal. Mióta eljöttem gyakorlatilag semmi kommunikáció nincs. Én azt hittem, barátság szövődött, de nagyon úgy néz ki, hogy nem.

Nálatok a munkahelyi barátságok mennyire hosszú életűek? Egyáltalán mekkora esély van arra, hogy barátság születik ilyen helyen?



2017. júl. 12. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon szeretem keverni a munkahelyem a magánéletemmel, úgyhogy általában nem beszélgetek mélyebb dolgokról a kollégákkal, az meg, hogy jól elbeszélgetünk a munkahelyen vagy céges bulin még nem jelent barátságot. Ritka az, hogy a szabadidiőmben is együtt csináljak valamelyikükkel programot.

Egy olyan lány van, akivel összebarátkoztunk az előző munkahelyemen és azóta is barátnak is tekintem ill. ugyanarról a munkahelyemről is maradt meg egy jóhaver, de nálam ez elég ritka.

2017. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem lett 2 jó barátnőm,9 hónapig dolgoztunk együtt.Mióta otthagytam a céget,szóba se állnak velem.
2017. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig. Ahogy ott hagytam a munkahelyem, semmi. Pedig előtte minden hétvegen kocsmáztunk. Mondjuk el is költöztem a városból, de interneten lehetne tartani a kapcsolatot. De nem. Kisírta magát nekem amikor a csaja dobta, aztán le vagyok sz.va... Nekem munkatárs pl. nem is ismerősöm az interneten. Nem oda valóak. Legalábbis addig nem amíg egy helyen dolgozunk, utána belefér.
2017. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!