Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is normális, ha...

Szerintetek is normális, ha egy lány és fiú barát így köszön el?

Figyelt kérdés

Van egy srác barátom, CSAK A BARÁTOM, akivel mindig puszival köszönünk,öleléssel köszönünk el és mondjuk,hogy szeretlek.

Nagyonjóban vagyunk,de se ém ,se ő nem akar többet. Nekem van pasim is.

Van 1-2 barátnőm,aki szerint ez nagyon furi. Mármint ez a szeretlek dolog.

Lányok,nektek is van ilyen fiú barátotok? Nektek is ilyen szoros a kapcsolatotok?

21N



2017. júl. 15. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát előfordul hallottam már ilyenről tizenévesek között. De szerintem a pasiddal szemben eléggé nem fair. Mármint én a helyében megőrülnék a féltékenységtől.
2017. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Fiú vagyok, a lánybarátaimmal ugyanúgy megvan a puszi és ölelkezés, mint nálad, de a szeretlek-ezés elmarad. Az már tényleg kicsit bizarr lenne.
2017. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Puszi, ölelés simán meglehet, azonban a "szeretlek" nekem fura.

Max akkor használnám a gyerekkori nagyon-nagyon erős barátságról lenne szó, ami már testvéri szintre emelkedett.

2017. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mindig azt mondja,hogy olyan vagyok neki ,mintha a kishuga lennek.

Tenyleg igy vam,o 5 evbel idosebb,mar magyon sokra vitte es mindig ad tanacsomat,stb.

2017. júl. 15. 11:26
 5/13 A kérdező kommentje:
*#tanacsokat
2017. júl. 15. 11:26
 6/13 anonim válasza:
90%

A puszi,ölelés még teljesen rendben van. Viszont a "szeretlek" kicsit sok vagyis ilyet szerintem a barátok egymàsnak nem szokták mondogatni. Persze szeretik egymàst, de érted ez a többségnek furcsa,szokatlan.


19/L

2017. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

A puszi rendben van, az ölelés kifogásolható, a szeretlek szót felejtsd el a barátoddal kapcsolatban!

Kíváncsi lennék, kinek jutott eszébe először, hogy így köszönjetek! Szerintem az mást is akar...

2017. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
1 éve ugyanez volt egy régi barátnőmmel (mármint barát, aki nő), ugyanúgy hugi-bátyónak neveztük egymást, szeretlekeztünk, puszit adtunk és ölelkeztünk. Majd egy nap lefeküdtünk, amit nem akartunk, mert mindkettőnk párkapcsolatban volt, de megtörtént. Szóval óvatosan, mert ez elrontotta a barátságot. :)
2017. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fura. Minden barátomnak s még nem teljesen barátoknak is csinálom ezt, ha alkalmas. Nem számít, milyen nemű. Szeretet független emberi korlátoktól.
2017. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen lány barátom, a vège az lett, hogy a pasija kiadta az utamat...
2017. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!