Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elárult a legjobb bárátnőm!...

Elárult a legjobb bárátnőm! Megbocsájtsak neki?

Figyelt kérdés
Szóval úgy volt hogy csináltam egy fake Facebook profilt és azzal ráírtam a barátnőmre akit hívjunk most:Annának.Szóval elkezdtem kérdezgetni Annát magamról,mielőtt felfedtem volna a kilétem.Szóval ekkor olyanokat mondott rólam hogy rossz vagyok udvarlásban ezt neki egy Márton nevezetű fiú mondta.13 éves vagyok és SOHA nem udvaroltam még senkinek,nem is ismerek Márton nevű fiút.Utánna kérdőre vontam az igazi facebookomról de még mindig nem mondtam meg a faken a kilétem.Ma pedig a fake profilon megkértem hogy mondjon rólam 5db rossz dolgot.(Itt a fake profilon az igazi személyemre voltam kíváncsi mert a fakkel magamat is bejelöltem.)Erre olyanokat mondott hogy a telefonom (IPhone SE) sz@r,meg hogy milyen a maga viseltem (SOHA SENKI NEM PANASZKODOTT RÁM ÉN VAGYOK A TÖKÉLETES "KISLÁNY"!)Meg hogy milyen rondák a fogaim(Igen,ferdék de a jövőhéten lesz fogszabim)Meg hogy az orrom milyen ronda.Ezzel olyan szinten elkeserített hogy egész nap sírtam.A Legjobb barátnőm volt!Volt/Van valakinek még ilyen borzasztó története?:((Még annyit hozzáfűznék hogy már felfedtem a való énemet neki.Nem reagált semmi de én baromi dühös vagyok rá.)Megbocsájtsak neki vagy ne?

2017. júl. 15. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj, erre csak annyit tudok mondani, hogy zsák meg a foltja. Te nem vltál vele egyenes, sőt, kerek perec a szemébe hazudtál, mi a fenét vártál tőle? Talán újdonság, amit hallasz, de a barátok őszinték egymáshoz. Igen, a csaj f@$zfej volt veled, te meg aljas vele. Egy-egy.
2017. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kedves 1.kommentelő!Payback azaz vissza fizettem neki mert ő is ezt megcsinálta velem de én nem mondtam ilyeneket róla.
2017. júl. 15. 13:47
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Ha bocsánatot se kért,hagyd a francba,ő nem a barátnőd.

12/L

2017. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne bocsáss meg neki. Ha megbocsájtasz, többször is elköveti ezt a hibát, mert úgy is tudja, hogy elnézed neki.
2017. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el őt, ő nem a barátod, ez csak egy felszínes kis valami, amit kár lenne barátnak nevezni. Legalábbis fölösleges, mert ez nem barátság volt. Mert az a te rossz tulajdonságod, hogy nem olyan király a telefonod? Hát ez badarság; ilyentől tudod, mikor akarnék én bármit is. Ő még csak ilyen jellegű értékekben, külsőségekben tud gondolkodni. A barátok megértőek egymással, elmondhatod, feltárhatod neki a legtitkosabb belső világod, és ha azzal megtiszteled, na vágod, a barát az olyan ember, az egy teljesen pozitív dolog. Szóval felejtsd el őt minden dolgával együtt, mintha nem is létezett volna sose, ne rágd magad ezen, tök fölösleges egy ilyen miatt magadat emészteni. Felejtsd el őt meg ezt az egészet, nincs szükséged rá. Egyedül is sokkal jobb, mint nem igazbarátok társaságában. És ne is ítéld őt el amúgy sose, tényleg fullra felejtsd el, még kis tudatlan, kis éretlen; ha a Világból csak annyit észlel, hogy ájfón meg örökölt adott kinézet. A belső értékek neki nem is számítanak, tehát tényleg szerintem fullra felejtsd el; de azért még egy magyarázatot talán adhatsz neki, mielőtt kitörlöd őt az életedből.
2017. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon gyerekesek vagytok. Ez komolyan szánalmas.
2017. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
ha már ilyeneket kell csinálj, akkor már nem éri meg az egész kapcsolat.
2017. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg ott tart ebben a generációban a legjobb barátság, hogy egy hamis profilról kérdezgeted őt magadról?? Gratulálok. Egyébként valahogy nem tudlak sajnálni.
2017. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
"Szóval úgy volt hogy csináltam egy fake Facebook profilt és azzal ráírtam a barátnőmre akit hívjunk most:Annának.Szóval elkezdtem kérdezgetni Annát magamról,mielőtt felfedtem volna a kilétem." Hát ne haragudj, de iszonyú buta a barátnőd, hogy ennek bedőlt.
2017. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
"Tényleg ott tart ebben a generációban a legjobb barátság, hogy egy hamis profilról kérdezgeted őt magadról?" Jaaj mert régen nem volt ilyen, dehogynem, csak akkor más embert bíztak meg ilyennel, nem kamuprofilt.
2017. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!