Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utálnak ennyire ha nem...

Miért utálnak ennyire ha nem is ismernek? Miert itélkeznek? Mit tegyek hogy szerresenek?

Figyelt kérdés

Nah szóval az van , hogy egy éve új osztályba kerültem mivel megbuktam (ennek az, az oka hogy tbc -s lett korházba kerültem és a pót vizsgán nem mentem át

)...

Amugy nem is bánom annyira mivel a régi osztályom ki közösített...és csúfolt...

Nah de az uj osztályba meg ismertem egy lányt aki nagyon aranyos , kedves meg minden...legjobb barátnők lettünk..sokat megyek hozzá mert szeretek a társágában lenni.

Ő az apukájával és húgával él együtt...nah de a bff-em..apukáját kivül ...a szomszédjüktől a rokonokig mindenki utál..pedig nem is ismernek..

Igazából a szemembe nem mondják meg de látszik rajtuk..és a háttam mögött is mondják a lányoknak hogy ne foglalkozzanak ilyenel mint én...

A szomszédnak a testemmel és a beszéddemmel van baja... :((

Annyirra rossz érzés mikor azt hallom visza hogy "kapca" , "ennek a lányak a szeme se áll jól" .. "át fogja aludni az életét"...

És ennél durvábakkat hallok vissza...

Egyik szomszédnak azzal hogy nagy a mellem van baja...meg ilyenek...már töbször sirtam e miatt hogy utálnak ..

Probálok meg felelni nekik de nem tudok, a bárátnőm mindig hiv..

Ő azt mondja sz*rjam le...de nemtudom...

Szeretik ott lenni..de sokszor rosszul erzem magam amikor megyek..mert félek hogy megint valami rosszat mondanak rollam..tudom én vagyok a hibás...

Kérlek segitsetek

(15/l)


2017. júl. 15. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy mit érzel, én is sokszor voltam így.

De azt kell mondanom, először vegyük ki a gerendát a saját szemünkből, aztán a gerendát a másikéból.


Te szereted őket? Erre csak Isten kegyelmével képesek az emberek. És ezt csak egy templomban tudod megtanulni. Holnap el is kellene kezdened a misére járást.


Nekem is akkor változott meg az életem, amikor elkezdtem járni egy katolikus templomba. Isten szeretete alkalmassá tesz arra, hogy mi is szeressük embertársainkat és saját magunkat. Megajándékoz önbecsüléssel és az embertársaink szeretetének képességével.


A lelki békesség meglátszik rajtunk és így másoknak is szimpatikusabbak leszünk.

2017. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat!

Minden nap imádkozok..igaz templomba nem járok de Istenben teljes mértékben hiszek..és tudom hogy ő szeret.

Amugy én szeretem őket ....barátnőm rokonjait...mindegyik szimpatikus számomra...csak szomorú vagyok attól hogy ők engem utálnak! :/

2017. júl. 16. 08:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebben is hasonlítunk. Sokáig én is csak otthon imádkoztam. Ez is fontos, de erőt, lelki támogatást kapunk a templomban, ami sokat segít.


A másik dolog, hogy a szimpátia a legtöbb esetben kölcsönös. Szóval, ha te kedveled őket, és ki is mutatod, akkor valószínűleg ők is kedvelnek téged.


Ha viszont tényleg "utálnak", ahogy érzed, hát Jézust is sokan utálták, ő viszont azt mondta, hogy imádkozzunk azokért, akik üldöznek minket.

2017. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!