Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg nekem kellene ezek...

Tényleg nekem kellene ezek után megalázkodnom és bocsánatot kérni? Nekem kellene vissza könyörögnöm magam?

Figyelt kérdés

Idén lett egy nagyon jó barátom, egy lány. Nah jöttek a szokásos problémák a fiú-lány barátsággal. Mindenki azt hitte, hogy együtt vagyunk, pedig a lánynak van párja. Ahhoz 1 hónapja kiutazott külföldre. Addig nagyon jóban vtunk meg lett közben még 1 barátunk aki szintén lány.


Mi 3-man majdnem elválaszthatatlanok vtunk, sok jó programunk volt.

Ahogy ki ment a csaj a pasijához, össze vesztünk egy semmi miatt. Konkrétan megért arra, hogy itthon intézzek el vmit Neki, ehhez mondtam a teendőit, kicsit sietetve ugyan, de nekem meg sürgős volt, mert nekem is kellett azt az ügyet intézni és gyorsan.

A pasi vmiért ,,berágott" és elkezdett az Ő Facebookjáról ugatni, hogy ne idegesítsem az Ő bnőjét, foglalkozzak a saját dolgaimmal. Erre én is berágtam, mert nem szeretem, ha kívülállók beleugatnak a dolgainkba, főleg úgy, hogy a csajon semmi sem látszott, egyik pillanatról a másikra történt az össze veszés. Mivel osztálytársak is vagyunk, ezért egyből kiraktam minden osztály ,,platformról" (csoport, drive, stb.) és a profilomról is letiltottam, mert az osztály többi tagja meg az én általam megosztott dolgokhoz semmi köze a pasijának. Egyébként itthon korábban a fickó kierőszakolta a csaj Fb fiókjának a jelszavát, de belépni nem tudott. Meg már akkor megmondta a ,,frankót", hogy kivel barátkozhat, mit tehet fel a Facebookra, itthonra már ne tervezzen semmit, szüljön Neki gyereket, stb. stb. Tehát ez a tipikus gyökér aki attól érzi magát férfinak, hogy birtokolja a csaját...


Vissza térve a sztorihoz, miután tiltottam a csajt mindenhonnan jöttek az sms-ek, meg fenyegetett, én is Őket majd végül olyan durván kiszálltam magamból, hogy Mindenkit elég durván megfenyegettem. Ezt annak hatására, hogy a csávó azt írta, ugorjak écces kukira, meg dögöljön éhen a ,,retkes" családom. Ezt úgy nem bírtam szó nélkül hagyni, ezért keltem ki istenesen magamból...

Végül befejeztük a vitát és megzsarolta a csaját, hogy ha békülni mer velem akkor elhagyja.


A másik lány, erőlteti a békülést, már ezzel kapcsolatban írt is a csajnak, konkrétan azt, hogy mi 3-man üljünk össze és beszéljük meg a dolgokat. De én nem akarom, mert Ő úgy látja, hogy totálisan én vagyok a ludas, a pasi amit tet teljesen rendben van, a szerelem nevében bármit megtehet. A csaj kinevette ezzel az ötlettel. De egyébként korábban tett olyan utalásokat a csaj itthon, hogy még rengeteg kaland vár rám, keressek más barátokat is meg mikor a barátairól nyilatkozott, előttem mindig úgy beszélt, hogy a barátai, mintha én nem tartoznék közéjük. Az elméletem az az, hogy eleve nem is tartott a barátjának csak kihasználta az időt míg itthon volt, hogy megtegyek Neki ezt-azt (háziját pl. én írtam meg, furikáztam kocsival ide-oda, túrázni vittem, stb.)


Tehát durván lepantintott és még csak nem Ő, hanem a pasija, a pasinak kellene meghunyászkodnom meg tűrni, hogy tönkre vág egy másik életet. Mind e mellé a halálba kívánták a családomat meg megfenyegettek.


Ezek után tényleg én vagyok a ludas egyedül? Muszáj megkérdeznem mert a másik ezt állítja és annyira megtudja győzni az embereket, hogy még én is elhiszem, de szerencse itt a düh ami ,,észhez térít".


Az elolvasást meg a válaszadást előre is köszönöm! (bocs, hogy hosszú lett :( )


Én. 22/F a barátaim 22/L és az érintett csaj 26/L

A kandúr 26/F



2017. júl. 15. 20:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
A akndur XD eldurranok XD
2017. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de nem jut rá jobb szó, röhejes amit csinál.
2017. júl. 15. 20:14
 3/37 anonim ***** válasza:

Kandúr. :) Ez jó.

Hát sajnos ez a lány is beadta a derekát egy igazi sggfejnek, gondolom így szocializálódott, nem tehetsz sok mindent. De komolyan, én totál elfelejteném ezt a lányt, ilyen dolgok után.

Más: ha így szocializálódott, ez tartja normálisnak, ahogy a barátja viselkedik vele, akkor téged valószínűleg tényleg csak kihasznált. Nem baj megtalálta a rosszfiúját, éljen vele "boldogan", lesz az a csávó még durvább vele... Te meg éld a te életed.


30/N

2017. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
69%
A velem egyidos kisholgy jol mondta :) Hagyd a pitsaba oket...a csaj egye meg amit fozott!
2017. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Sajnos a másik lányt is kénytelen leszek elfelejteni, mert aki benne volt és Őt is ennyire totál elvakít egy ilyen fa.sz, azzal nem lehet mit kezdeni. A két lány egyébként azért lett 2 nagyon jó barát, mert hasonlóan rossz sorsuk volt. Persze, most mind2 ettől a komától azt gondolja, hogy rendbe került az életük...


Amúgy szoktunk még találkozni, de akkor Őt ,,is menesztenem" kell :/

2017. júl. 15. 20:34
 6/37 anonim ***** válasza:
59%

ohhh :/

Meneszd akkor mindkettot...a kandurnak meg huzzal be 1et amiert arcoskododtt,ha ugy hozza a sors,hogy talalkoztok valahol :)

2017. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%

teljes logikus lépés a kandúrtól.

az ilyet mint te úgy hívják,hogy udvari bolond.

ott van mindig tűz közelben,nem zavar sok vizet,de az első párkapcsolati összetűzésnél ott van kéznél a csajnak és mivel olyan jószívű az udvari bolond,vigasztalás közben bele akad a csajba a farka.

a kandúr meg nem most jött le a falvédőről pontosan ismeri ezt a játszmát,ezért első dolga volt levakarni a nőjéről.

szép szóval nem ment,csúnyával ment.

ennyi a sztori.

minden felnőtt férfi első dolga az ilyesmi,ha udvari bolond legyeskedik a nője körül.

2017. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Alain Delon ***** válasza:
Háááát... nekem elég furcsa ez az 1 fiú + 2 lány baráti háromszög.
2017. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

1. 4-nek köszönöm a választ, utolsó kettő meg gondoljatok amit akartok, de ha majd a csaj jön ide sírni, hogy mit tegyen, mert szereti, de már nem bírja amiket csinál, írjátok ua. ezt Neki.


Egy felnőtt férfi ilyen, így kell viselkednie.

2017. júl. 15. 21:09
 10/37 anonim ***** válasza:
90%
"ugorj écces kukira" besz..rok. :D 26 évesen...így rendezni a vitát... 12 évesen még hagyján, ha az ember ilyet mond...de ez a konfliktusrendezés nem egy érett felnőttre vall... mondjuk ez a letiltogatósdi is 16 év felett már gáz... szerintem beszéljétek át a dolgot. felnőtt emberek módjára, tisztázzátok, béküljetek ki, és a zsarolásnak meg ne engedjen, ne hagyja senkinek sem hogy birtokolja, ő sem
2017. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!