Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az nagyon nagy gáz, ha fiúként...

Az nagyon nagy gáz, ha fiúként csak lányokkal tudok barátkozni?

Figyelt kérdés

22 èves srác vagyok ès nagyon èrzèkeny. Nemileg a lányokhoz vonzódom, de szeretem a csajos programokat, ruha vásárlás, szèpítkezès, kozmetika ès nagyon szeretek lelkizni. Nem vagyok az a haverokkal focit sörözve nèző koma, fiúkkal nem tudok barátkozni.


Nagyon nagy baj ez? :(



2017. júl. 18. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem baj. Sőt még szerintem aranyos is. Ha valaki így nem kedvel ,akkor az máshogy se kedveljen☺
2017. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én utálok lelkizni, meg ruhát vásárolni.

Velem tuti nem állnál szóba. :DD

De Ettől függetlenül nem baj, miért lenne baj?

2017. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
En is nagyon lelkizos vagyok :D viszont en meg altalaban fiukkal vagyok joban. 19/N
2017. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
en se nagyon jovok ki ferfiakal, tul allatias a viselkedesuk balbarok, pedig hetero vagyok en is.
2017. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha egy srác szeret lányosabb dolgokat IS csinálni, az szerintem nem gáz. Nekem is vannak ilyen zizijeim, mint például, hogy lelkes ruhavásárló vagyok, szeretek hobbiból főzőcskézni és szintén nagyon lelkizős típusnak tartom magam.

Viszont ezek mellett a dolgok mellett, férfias tevékenységeket is szeretek művelni és rendszeresen teszem is, hogy helyreálljon a balansz a lelkemben :D A rockzenét szeretem, sörözős típus vagyok, fiús filmeket szoktam nézni és imádok eljárni a haverokkal billiárdozni, bowlingozni, vagy focizni.

Így őrzöm meg az egyensúlyt :)

23/F

2017. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

Apuddal jo a kapcsolatod?

Elváltak a szuleid?

2017. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Biztos cuki lehetsz :) <3
2017. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A lányokkal barátkozás nem gáz, de az szerintem fura, hogy fiúként érdekel a szépítkezés meg a kozmetika.


Amíg vannak barátaid, akik szeretnek így, ahogy vagy, addig nincs gond, de ha az én véleményemet kérdezed, akkor nekem fura, sőt talán azt is mondanám, hogy nem szimpatikus. Én nem barátkoznék és nem is jönnék össze ilyen férfival.


Amúgy én meg lány vagyok és nem érdekel semmilyen csajos program. Lehet, hogy ez is "fura". Na és?


Lényeg, hogy mindenki megtalálja a maga társaságát, maga boldogságát.

2017. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolut nem baj,nekem is sok ilyen fiu baratom van. Igaz,nem mindegyiket erdeklik a tipikus csajos dolgok,de ugy vettem eszre,hogy egyre tobb fiu keres maganak baratsag celjabol is lanyokat. Elmondasuk szerint bennunk jobban megbiznak es nem kell folyton kemenynek tettetniuk magukat elottunk,ellentetben a tobbi pasival. Ki tudja.

Szamomra nem is kizaro ok,ha egy fiunak lanytarsasaga van,ha tudom,hogy mindket fel reszerol baratsag a dolog.

2017. júl. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

Most írtam le egy másik kérdés kapcsán. "Lányokkal ne barátkozz, nem arra valók. Tisztelem, szeretem és becsülöm a nőket, rengeteg olyan tulajdonság birtokában vannak, amiben mi, pasik a nyomukba se érünk, de barátnak csapnivalók. (Nem tehetnek erről, hiszen evolúciós okai vannak.)"

A barátság az őskorból ránk maradt atavisztikus érzelem, amely a több tonnás mamutra vadászó, vagy az ellenséges hordákkal hadakozó férfiak egymásra utaltságából fakad. Az őskorban a nők gyűjtögettek. Nekik nem bajtárs, hanem táplálékkonkurencia volt a másik nő. A férfi akár szó szerint a tűzbe megy egy igaz barátért, egy nő habozás nélkül feláldozza a barátságot, ha a pillanatnyi érdek úgy kívánja. De - ismétlem - ezt nem rosszból mondom.

58F

2017. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!