Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan viselkedik egy meleg...

Hogyan viselkedik egy meleg legjobb barát?

Figyelt kérdés
Már régóta érdekel hogy akinek van meleg legjobb fiú barátja hogyan viselkedjk vele, milyen megnyilvánulásai vannak illetve hogyan viselkedik. Nem azt mondom hogyha meleg akkor már rogton másképp viselkedik hanem hogy mikor veszitek eszre hogy ő tényleg meleg és nen hetero. Lehet egy kicsit ertetlen vagyok ez miatt bocsanat es a helyesirasomert is. nem itelem el oket.

2017. júl. 21. 00:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb fiú barátom ilyen, és hogy viselkedik? Ugyanúgy, mint a legjobb hetero barátaim. Azelőtt is legjobb barátok voltunk, hogy megtudtam volna róla ezt, mindig sejtettem, de sose érdekelt. Talán annyi, hogy nagyon figyelmes, sokkal jobban meg tudok vele beszélni bármilyen szerelmi bánatot, fiú ügyet, mint néhány lánnyal. Más különbséget nem tapasztaltam. 18/l 😊
2017. júl. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!