Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondhatnám el legjobb...

Hogyan mondhatnám el legjobb barátnőmnek, hogy nem csak a fiúkat szeretem?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon nem mertem, pedig mindent megosztunk egymással. Csak hogy mindig mondja nekem hogy mennyire nem bírja a leszbiket. Mivel én nem vagyok leszbi, hanem biszex, ezért lehet jobban reagálna bár nem tudom :/ Még várni szeretnék ezzel, ez mindig is csak az én titkom volt, csak nagyon parázok mi lesz, ha eljön az ideje... Valami tanács esetleg? kivel volt már ilyen?

2017. júl. 21. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért is kellene neki elmondanod? Ha nem akarsz vele összejönni akkor felesleges elmondanod neki. Egy részt baromi kínos mást részt mit tud csinálni az információval?!


Tudom min mész keresztül de elárulom neked , hogy k.urvára kib.aszottul senkit nem izgat, hogy melyik nemhez vonzódsz :D


23 éves biszex srác vagyok, a legjobb barátaimnak elmondtam mi a helyzet és igazából felesleges volt. Az infóval nem tudtak semmit kezdenki, a kapcsolatunk nem romlott meg.. de akkor is felesleges volt elmondanom neki.. mindegy majd te is rájössz, hogy kutyát nem érdekli az ilyesmi + amúgy senkinek semmi köze hozzá, kivel mit csinálsz :)


Ha nagyon nyomja a lelked akkor mondd el neki de ne várj hatalmas változást. Ha tényleg barátok vagytok akkor nem fog megromlani a kapcsolatotok. Majd írd le mi volt a reakciója :) sok sikert csajszi ;)

2017. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de megsértődik ha nem mondom el neki... szerintem az lesz majd, hogy mondom: "figyelj, tökre megkedveltem valakit és hát... lány"

aztán ennyi. meg fog lepődni de hát..

2017. júl. 21. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek.

Én elmondtam az egyik barátnőmnek, ő meg elkottyantotta közös társaságban, elterjedt szépen és hát nem mindenki toleráns...Voltak páran, akik úgy kezeltek, mint valami szörnyszülöttet.

2017. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!