Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szólítsak le egy lányt a...

Hogy szólítsak le egy lányt a plázában? Lányok, ti milyen kedves hozzászólásnak örülnétek?

Figyelt kérdés

Ismerkedni próbálok, és most itt az idő, hogy kipróbáljam magam. Van egy leszólítási ötletem, csak félek, hogy elavult és már nagyon ciki, de azért leírom:


Verzió 1: "Szia, ne haragudj, tudnál adni egy papírzsepit?

-Oh persze...

-Köszi, te már kisegítettél engem, de én tehetek valamit érted? Mondjuk hazakísérhetlek, Vagy meghívhatlak egy fagyira...? "


Verzió 2: "Szia, ne haragudj, tudnál adni egy papírzsepit?

-Jaj, bocsi nincs nálam.. :/

-Sebaj, szeretnéd, hogy adjak?... XD"


Én úgy vagyok vele, hogy az én (sajnos nem humoros) énemet ez visszaadja, de szerintem, ez jópofa...lehet, hogy csak kiröhögne és leégnék, de szerintem ez nem rossz...kezdésnek jó.

Van ötletetek? Milyen kedves, aranyos leszólítások illenek egy plázában?


A hasznos tippeket, tanácsokat, válaszokat előre is köszönöm.:)



2017. júl. 22. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Ez a p.zs. kérés nagyon átlátszó. Mondok jobbakat.

- Szia! Te is szereted ezt a plázát? Mit szeretsz benne?

- Gyakran jársz ide? Megmutatnád a legjobb részeket? Volna kedved körbevezetni?

- Szoktál enni-enni itt valamit? Ha igen, mit? Meghívhatlak egyre? Ha nem, miért nem? Akkor hol szoktál bedobni egy kólát/kávét/fagyit/? Ha megmutatod, meghívlak egyre!

- Ismered valamelyik eladót a plázából? Ki az, ismerős, barát?

Szóval beszéltesd! Ha ad egy zsepit, akkor vége is a beszélgetésnek. Üdv! 42/F Plázában nőket felszedő-okleveles-dörzsölt fickó :D

2017. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Kedves kérdező! Tetszik a kérdésed,hisz én is ebben a cipőben jartam nem rég,már nem jârok leszólítani ezt is azt is,de még ki akarom próbalni magam hogy legyen eredménye.Én annyit tudok hogy a szituációkat kell figyelni,es ezátal minden lányt mashogy fogsz igazábol leszólitani. :D. Példaul konyvesboltban nezeget,akkor megkerdezed tole hogy szerinted ez jo konyv stb..Amugy en a Debrecenven levő plázánal probalkoztam kicsit.Szóval ha te is,akkor tolhatnánk egyutt mert egyedul nem olyan jo xD
2017. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennyi is elég lenne:

"- Szia! Szimpatikusnak láttalak, leülhetek/beszélgethetünk?"

16/L

2017. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de szerintem jó a p.zs. -s...Én fiatal vagyok még, és amiket mondtál, azok nálam nem alkalmazhatóak...de ettől független köszi, hogy írtál, majd kipróbálom, ha addig eljutok :)
2017. júl. 22. 20:24
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat eddig is, 2-es sajna nem ott lakom, de lenne kedvem nekem is..a szituációkat meg figyelem! Bátrabbnak kéne lennem, mert nagyon félénk vagyok...3-as, érdekes, hogy nem ijesztő ez...Ha valaki odamegy a plázában hozzád, és ezt mondja, neked ez nem sokkoló, vagy nem néznél rám furán.? Ettől független, kipróbálom mind, csak meglepődtem, hogy ez ebben a korban, nem e nyomulós :)
2017. júl. 22. 20:27
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikusnak tűnik, olyannak, aki tényleg beszélgetne, meg normális a megjelenése, ilyesmi, akkor miért ne? Haza nem kísérhetne, de egy Facebook név cserében benne lennék, ha folytatnám az ismerkedést.

Meg hát, különben legyen korombeli, mert ha idősebb, akkor tényleg ijesztő, amúgy meg inkább hízelgő.

16/L

2017. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi, igen én is így gondolom. Megteszem ami tőlem telik :)
2017. júl. 22. 20:32
 8/17 anonim ***** válasza:

A pzs-s tök aranyos!

Szerintem ez jó ötlet!

Mindkettő jó szituáció,mert a lányok nevetnek rajta.

Olvasom,olvasom amit írtál és a 2.-nál elröhögtem magam :)

14/l


Vagy;

-szia! Megmutatnád a kávézót,h hol van? Vagy a mozit?

-persze! (Elmondja,h hol van./odakísér)


Ha csak elmondja,akkor mondd neki,h meg is mutatnád? Haaaa!!! XD


Odaértetek.

Van kedved megnézni egy mozifilmet? Én fizetem! :)

Van kedved beülni egy csésze kávéra?


Vagy;

Szia te is itt szoktál vásárolgatni?


XD

2017. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást és a tanácsokat utolsó, nagyon jók :) Szerencsét próbálok :)
2017. júl. 22. 20:37
 10/17 anonim ***** válasza:

"hogy az én (sajnos nem humoros) énemet ez visszaadja"


Nem baj, jó ez. Sokkal jobb, mint amit a magát humorosnak tartó kolléga nem rég írt ide.

2017. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!