Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek után mit kellene éreznem...

Ezek után mit kellene éreznem vagy gondolnom?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim. Soha nem is vtak. Az idén barátkozott velem vki, de elhagyott és így utólag sztem csak szánalomból vagy kihasználásból tette. Az elmúlt hetekben ismerkedtem itt is egy lánnyal, de hirtelen kezdett eltünedezni, írtam Neki, hogy folytassuk Facen és vissza utasított.


Tegnap nagyon kiakadtam e miatt, az öngyilkosság is megfordult a fejemben. Minek élek én? Hogy bízzak meg bárkiben is?


Én nem igazán érek semmit sem, ezek szerint. :(


22/F



2017. júl. 23. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha komolyan ismerkedni akarsz akkor azt ne a gyk-n tedd... Számomra elég elképzelhetetlen, hogy valaki itt akarjon ismerkedni mivel ez az oldal kifejezetten arra ad lehetőséget, hogy mindenféle beazonosításnak a lehetősége nélkül anonim lehessen olyan témákhoz hozzászólni/ kérdést kiírni ami érdekli az illetőt. Nekem például biztos nem fordulna meg a fejembe, hogy itt ismerkedjek.

Nem hiszem, hogy veled volt a baj, a lány akivel írtál szimplán nem akarta "kapcsolatotokat" valódi síkra helyezni, hogy úgy mondjam... Próbálkozz társkeresőn, vagy facebokos csoportokban. Itt több esélyjel találsz olyan embereket, akik valóban akarnak ismerkedni.

2017. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát annyit fűzök hozzá ehhez hogy magában a "valódi" világban keresd a barátokat stb... De hülxe is vagy attól hogy nincs 15 barátod vagy tök mindegy mennyi. Ettől még "öngyilkosnak" lenni igazán butaság amúgy is legyen benned gerinc és legyél képes azt mondani a tükörben hogy te igen is számítasz! De ha tényleg ilyen helyzetben vagy higy a karmában tegyél jót érezd magad jól (az is jó ha át adód a helyed a buszon egy idősnek pld.)
2017. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudnod kell, baromi fontos vagy!! Nagyon jó vagy, csak várj lehetőségekre s tegyél azért hogy jöjjenek.


Úgy bízz meg bárkiben, hogy tudatod magaddal, mindenki más.

Ez egy skála. Nem egy meg bízok valakiben vagy nem. Csak lődd be pontosan, mennyi bizalmat, reményt adj valakinek, valaminek.


Sokat érsz. Emberileg is.


Élsz. Mit számít minek? Hozd ki belőle legjobbat. Fejlődj, segíts, szeress, élezz.

2017. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!