Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondhatjam el neki tudom...

Hogy mondhatjam el neki tudom hogy leszbi?

Figyelt kérdés
Van egy jó,közeli baratnom akivel surun talalkozzok de magarol soha semmit nem mond el.45 eves meleg ferfi vagyok,a lany nalam 10 evvel fiatalabb.Kb 15 eve ismerem de meg nem lattam ferfivel vagy hogy erdeklodott volna valamelyik ferfi irant.Van par baratnoje akirol igy ranezesre is azt mondana az ember hogy leszbik.Bartnom 1 eve osszeismerkedett egy nala kb 20 evvel idosebb novel,aki anyja de egyedul el,folyton egyutt lognak,sokszor nala is alszik.Errol az idosebb norol,ranezesre minden ismerosom egyertelmuen kijelentette hogy leszbi.Szerintem 99% hogy a baratnom is az,engem ez nem is zavar,csak titkolja elottem.Nem szeretnem esetleg megbantani,de megis finoman hogy tudnam a tudatara adni azt hogy tudom leszbi??Az meg hozzateszem,az apja nagyon konzervativ,vallasos csaladban not fel,edesapja ha megtudna a lanya azonos nemuekhez vonzodik biztos kitiltana a csaladbol.Szerintetek hogy tudassam vele tudom hogy leszbi??
2017. júl. 24. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
"Tudom, hogy leszbi vagy!"
2017. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

- Gizi, tudom, hogy leszbi vagy!

- Rezső, tudom, hogy meleg vagy!


Az ideális kamupár lehetne belőletek!

2017. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem ezt a ránézésre dolgot. Ha nem osztotta meg veled, felesleges forszírozni.
2017. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerinted Ő nem tudja?
2017. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ő tudja rólad, hogy meleg vagy? Akkor meg mit titkolózik?

Olyan nyomorúságosak ezek a Titkos Ilonkák, főleg a nők. Egy férfitől még csak megértem, hogy ma Magyarországon titkolja, hogy hombár, de egy nő? Mitől fél? Senki le se szrja, ha burnyák.


Rólam például mindenki tudja, hogy leszbikus vagyok, munkahelyen is out vagyok, semmi baj nincs ezzel.

2017. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindegyik baratom tud rolam,beleertve a fentebb emlitett baratnom is.Szerintem nem vallalja fel,a csaladi hatter,konzervativ nevelkedes stb,csak kicsit ciki szamomra,eljatszani vele azt amit nem kene.
2017. júl. 25. 00:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
-Mondanom kell neked valamit. Tudod, vannak nők akik leszbikusok. Te ilyen nő vagy.
2017. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!