Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Áruló barátnőm a közelbe...

Áruló barátnőm a közelbe költözik, ennek én mégis örülök?

Figyelt kérdés

Szerintem a közepébe vágok, nem húzom a szót:)

Régebben depresszióba estem és ő magamra hagyott, minek következtében rosszabbodott az állapotom. Szerintem ez egy olyan dolog amit nem sokan bocsátanának meg neki. A helyzet viszont az, hogy mindig is nehéz eset voltam, nehezen barátkoztam és ő volt az egyetlen ember aki elfogadott. Igazából féltem mindig is az emberektől, vele mégis jól éreztem magam.

3 évig voltunk "BFF"-ek, de aztán miután általánosba a félénkségem miatt lelki bántalmazások értek, mint említettem, ott hagyott. Ő nem keresett, ha én kerestem gyorsan lepattintott. Végül teljesen megszakadt a kapcsolatunk.

1 év múlva átkerültem középsuliba. Halottam, hogy ugyanabba a suliba jelentkezett, mint én. Nagyon felbátorodtam és ráírtam, újra beszélgetni kezdtünk. Régen nagy álmuk volt, hogy egy suliba járhassunk.

Mikor már ott voltunk, úgy éreztem mindig csak én keresem őt. A végén az tett be, hogy fél év után csapott-papot közölte, hogy holnap már nem jön suliba mert átiratkozott. Úgy éreztem megint otthagyott. Azóta nem beszéltünk.

Újra eltelt egy év. Most itt vagyok 15 éves lányként barátok nélkül. Hallottam, hogy ide költözik a másik utcába és felcsillant a remény, hogy újra barátok lehetünk. Én nem akarom keresni őt, de ha ő keresne és megküzdene a bizalmamért akkor hajlandó lennék elfelejteni minden rosszat.

Gyakran megkapom, hogy naiv vagyok. Lehet igaz. De nincs aki keressen, nincs senkim. Én csak egy barátot akarok. Valaki megtudja érteni a helyzetem? a véleményeitekre vagyok kíváncsi:)



2017. júl. 25. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Megertem h maganyos vagy de biztos az a megoldas h egy olyan emberben keresd ujra a baratsagot aki mar elfelejtett illetve cserben hagyott? Nemhiszem...csak nagyobb csalodas fog erni kesobb. Inkabb hagyd. Ha fel is keres, beszelgethetsz vele de ne eld bele magad es ne hidd h ujra legjobb bnok lesztek...az igaz barat nem hagy cserben sose, es tartja a kapcsolatot veled. Nehezen baratkozol ertem de akkor nem gondolod h neked kene valtoztatni dolgokon? Keress egy foglalkozast amit szivesen csinalnal. Valami erdeklodesi kor biztos van amit szeretsz, ott ugyis olyan emberek lesznek akikben van valami kozos veled
2017. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha már otthagyott, és nincsenek barátaid, akkor próbálj meg Facebookon barátkozni. Ők mindig ott vannak velem hiába nem látom őket, és sosem hagynak cserben :) nekem rengeteg olyan barátom van, és nekik kiönthetem a lelkem. Pár "iBF"-em szinte olyan mint én. Van akinek szinte ugyanaz a kedvenc dolga ami nekem :D 11L
2017. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Úgy értem, ha keresne, mondd a szemébe, hogy amikor kellett ő neked, akkor nem volt ott, nekem is van egy csomó ilyen "barátom" akik nem hogy otthagyták, hanem még ahhoz áltak aki ellenem fordult
2017. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!