Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene tennem, ha belesze...

Mit kellene tennem, ha beleszerelmesedtem egy kedves ismerősbe, jó barátba?!

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok egy nálam majd egy generációval idősebb barátba(?) Szerettem bele.

Maga körül mindenkit levesz a lábáról. Legyen az nő vagy férfi. Talán közvetlenebb a kelleténél. De azt hiszem mindenkivel azétt nem teszi meg azt mit velem.

Azt hiszem teszteli mit bìrok ki. Nyakamba szuszog, harapdálja, fülem tövét is. Szinte mindenhol letaperolt már. De állítja nem vonzódik a nőkhöz. Aszexuálisnak tűnik.

Tudja, hogy meleg vagyok, azt is, hogy nem közömbös a számomra.

Mindig meglep vmi hasznos vagy aranyos aprósággal.napi kapcsolatban vagyunk, szinte vele kelek, vele fekszek, persze csak teleomminikáción keresztül.


Kérjem, hogy hagyja abba izgatásom? Még ha nekem jól is esik, annak ellenére, hogy tudom sose lesz mélyebbre...ható folytatása?! :D

Nem akarom elveszìteni ezt a kapcsolatot, azt ahogy kényesztet, ha mellettem van, cirógatásával. De tudom, hogy azzal, hogy karom símogatja, vele a maga egóját is. Hisz kinek nr lenne hízelgő, ha látja vki odáig lehet érte.


Talán már nem elég a barátsága?



2017. júl. 26. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki akarja próbálni veled, ha ilyeneket csinál. Szinte fix.
2017. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha annyira ki akarná próbálni, már rég megtette volna...Bocsi, de nekem ez alapján úgy tűnik, tényleg csak az az egóját legyezgeti :/
2017. júl. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg barátok vagytok egyszerűen beszéld meg ezt vele. Hogy hogy esik miért zavar stb... Nem olyan bonyolult
2017. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!