Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak velük?

Hogy barátkozzak velük?

Figyelt kérdés
Most ősszel fogok menni gimibe, és volt már egy osztálytalálkozó, amire a fél leendő osztályom jött el. Eleinte nagyon jó volt, csak aztán valahogy a stréberek közé kerültem (meg ne sértődjön bárki, de ők tényleg azok, vagy jó, hívjuk őket nagyon okosaknak) és velük nem jöttem ki túl jól. Sajnos vagy nem sajnos, egy olyan osztályba kerültem ahol az emberek 80%-a ilyen. Akivel jóba lettem két lány, azok meg inkább egymással vannak el, engem úgy elfelejtettek. Az évfolyamból a többi osztály ment már vagy 3-4 találkozóra is, mi meg erre az egyre, ami arról szólt, hogy elmentünk fagyizni. Milyen ötleteitek vannak, hogyan nyissak a szimpatikusabbak felé?

2017. júl. 28. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis jóba leszel velük. Természetes,hogy még nem találtál barátot. Te biztos nem egy rakás hisztis p-vel fogsz együtt járni.😂😂 örülj, hogy vannak okosak ott!
2017. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!