Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erőltessem ezt még? Nagyon...

Erőltessem ezt még? Nagyon rossz a kedvem.

Figyelt kérdés

Néhány hónapja a legjobb barátomnak barátnője lett. Igaz messze laknak egymástól, és ritkán tudnak találkozni de azóta teljesen megváltozott. Eleinte folyton csak a lányról beszélt nekem, de biztattam, próbáltam türelmes lenni, mert tudom milyen ha szerelmes az ember.

Viszont az utóbbi időben állandóan egy szavakban válaszol, nem érdekli mi van velem, vagy ha ír akkor is bunkón. Másfél hétig egyáltalán nem beszéltünk, mert meguntam a viselkedését. Tegnap próbáltam békülni, pedig nem nekem kellett volna keresnem őt, de hiányzott már. Látom felesleges volt mert ma is akármit írtam neki, egy szavakban válaszolt vagy elkezdett veszekedni. Erőltessem ezt még? Nagyon egyoldalú a dolog :(

Több mint 4 éve ismerem, nem vagyunk már tizenévesek. Mindkettőnknek volt eddig is kapcsolata, de ilyen sosem fordult még elő hogy bármelyikünk így viselkedjen..

22N


2017. júl. 29. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Vesztettem már el így barátot.. túltettem magam rajta.
2017. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha intelligens emberről beszélünk, idővel megjön az esze és bocsánatot kér. Ha nem, akkor meg nem ér annyit a dolog, te megtetted, amit meg kell tenni egy barátság fenntartásához, a lelkiismereted nyugodt lehet, de ehhez két ember kell. (amúgy van bennem egy olyan gyanú, hogy a csaj uszítja ellened, és jó eséllyel a többi nő barátja ellen is, ha van)
2017. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd!
2017. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Csak én voltam az egyedüli barátja. Így csak a barátnője marad neki. Attól a lánytól és a családjától el van ájulva, hogy milyen gazdagok stb.

Én tényleg megtettem mindent, ma is mikor felidegesített és írtam neki hogy látom megint nem kiváncsi rám, és nem erőltetem tovább akkor is csak egy kérdőjelet írt erre.

Tehetetlen vagyok már. Nekem vannak más barátaim, barátnőim, de mégis sajnálom hogy így alakult vele ez..

2017. júl. 29. 11:06
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy a barátnője uszitja-e de azt sem nézte jó szemmel ha lájkoltam a fiú képét vagy zenéit amit kitett facebookra. A lány még csak 17 éves. Remélem nem miatta van ez az egész
2017. júl. 29. 11:08
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy lány barátommal vagyok most így, akit a neten ismertem meg. Állandóan arról ábrándozott, hogy milyen jó lesz, mikor már túl lesz a vizsgáin, és végre tudunk nyáron találkozni. Itt a nyár, lassan vége, de még semmi. Régebben napi szinten beszéltünk, most legfeljebb heti 4-5 szót váltunk, és ennyi. Ez az állapot azóta tart, mióta barátja van, de én nem erőltetem. Ilyenkor derül ki igazán, hogy mennyit számítasz a barátaidnak. Ezek szerint csak pótlék voltam, amíg nem talált jobbat. Különösebben nem foglalkozom vele, csak kicsit bánt, hogy még szabadságot is vettem ki nyárra miatta, aztán sehol semmi. Te pedig ne aggódj kérdező, vissza fog még sírni téged.
2017. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6: Sajnálom hogy te is ilyen helyzetben vagy :(

Én is voltam már nagyon nagyon szerelmes, voltam stresszes, dolgoztam, suliba jártam stb stb mégis a barátaimra szakítottam időt. Ezért esik rosszul. Remélem neked azért helyrejön a dolog!

2017. júl. 29. 11:14
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny a lány. Ismerem a lányokat, hogy ha a barátjuk sokat van vkivel, legyen lány vagy fiú. Elszakítja tőle. A gazdagok még jobban féltékenykednek. (Lány vagyok, de nem ez a fajta.) Azt akarja,hogy csak sz övé legyen.
2017. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg féltékeny a barátnője és/vagy nem akar ebből konfliktust.

Mondjuk mindegy is, mert férfi és nő között nincsen barátság.

2017. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha férfi lenne a kérdező, valószínűleg akkor is hanyagolná. Nem tudom, hogy jön most ide ez a férfi és nő közötti viszony.
2017. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!