Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baráti találkát hogy normális...

Baráti találkát hogy normális megbeszélni? Órára pontosan?

Figyelt kérdés

1 éve folyton megbeszéltük az egyik barátnőmmel,hogy találkozunk, de semmi nem lett belőle.

Mára szintén van megbeszélve, reggel volt facebookon és írtam neki,hogy akkor este lesz valami, ha lesz, akkor hánykor.

Még mindig nem kaptam vàlaszt. 15km-t kell autózzak azért, hogy találkozzunk, ő a városban lakik pár km-re. Ezenfelül el is kellene készüljek.

Nem az lett volna a normális,hogy akkor megbeszèljük, hogy hánykor és nem csak a helyet?


23L


2017. júl. 29. 15:46
 1/3 Psycho ***** válasza:

"Akkor este 8-kor a parkolónál tali"

Mi kb. így szoktuk. Pontos idő + pontos, egyértelmű helyszín.

Szerintem így a tuti, mert tuti nem félreérthető.

Sőt, általában azt is írni szoktam, hogy "na, akkor én lassan indulok". Úgy a legjobb, ha visszaírnak legalább annyit, hogy oké. Vagy valamit, max fél órával előtte. Jobb biztosra menni, rém kellemetlen, amikor odamész, és sehol senki.

2017. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is órára, esetleg percre pontosan megbeszéljük.. Pl mikorra ér be a buszunk (nem egy városba lakunk).
2017. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

15km-re laktok egymástól és nem tudtátok összehozni 1 év alatt?


És igen, percre pontosan. Miért várjon bármelyik fél is például 1 órát a másikra? 7 óra is este, 8 óra is este, 9 óra is este, az egyik megy 7-re a másik fél 9-re?

2017. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!