Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akiknek nincsenek barataik,...

Akiknek nincsenek barataik, baratnojuk es meg szinglik is, mivel toltik a nyarat? (20-as korosztaly)

Figyelt kérdés

En nagyon egyedul erzem magam, unatkozom, eleg sokat maszkalok, de ugye azt is egyedul es igy nem tul izgalmas. Kisvarosban is elek, joforman semmi nincs itt:)

Sulival most vegeztem, munkat keresek (akkor valamilyen szinten meg fog oldodni a problemam), de meg nem talaltam.

20L


2017. júl. 29. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Egy hete álltam munkába, olyan munkakörben ami egy komoly, több hónapos fizetett tanfolyammal kezdődik.

Azelőtt unatkoztam. Most nincs időm azon keseregni, hogy nincsenek barátaim és hogy szingli vagyok. Minden energiám elveszi a tanfolyam. :)

Utána pedig ha elvégeztem, munkába állok, és szerintem megoldódik ,,örökre" ez az unalom probléma.


20/F

2017. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Mivel töltöm a nyarat? Nagyrészt a hobbimmal foglalkozom, de nem megyek sehova, nem találkozok senkivel, itthon szomorkodok többnyire, mert mászkálni sincs kedvem így, hogy nincs kivel beszélgetnem közben.

Szintén kisvárosban lakom. Nagyon örülnék egy lánynak, akivel elmehetnék sétálni, kiülni valahova beszélgetni és nézni a naplementét... :)

22F

2017. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Olvasok, tv-t nézek, játszok
2017. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Dolgozok, eljárok biciklizni... szintén egyedül, nagyon ritkán valaki haverral. Ismerkedni nem igazán sikerül, mert úgy érzem, ha valakivel szóba próbálok állni, az menekülne előlem. Ezen felül számítógépen fejlesztem magamat, hogy saját vállalkozásom lehessen belőle.

23F

2017. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is most állok ősztől munkába. De most így nyáron szoktam menni vidékre ,segítek a szüleimnek ,nagyszüleimnek. Vagy elhozom városra a testvérem gyerekeit magamhoz ,őket elviszem moziba, strandra ,stb. Sorozatozok ,rengeteg sorozatot is nézek.
2017. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy?? :) Hozzád hasonlóan én is többet vagyok egyedül, mint szeretnék.
2017. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Aki nem kisvárosi, hanem pesti, írhat privátot, szívesen barátkoznék :) 22N
2017. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hogy milyen 28 évesen egyedül lenni?

Nem túl jó.

28/F

2017. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Clay Morrow ***** válasza:
Többnyire a házban, kockulok, olvasgatok, filmeket nézek és barátaimmal szervezek programokat, átmegyünk egymáshoz, iszogatunk-ilyenek.
2017. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én egyre inkább jövök rá,hogy akiket barátaimnak nevezek,nem ugyanazt értik barátság alatt mint én (de ez egy másik téma).

Szóval szervezgetek néhány programot,de azért én is szoktam egyedül érezni magam,főleg most,hogy vége lett a diákmelónak.

Nyelvet tanulok,videókat nézek,zenét hallgatok,táncolok,strandra járok néha..ilyesmikkel telnek a napjaim,ha nincs mással programom.


21 éves lány vagyok.Esetleg ,ha van köztetek hasonló cipőben járó lány ,vagy fiú , akkor egyeztethetnénk ki merre lakik,és ha kölcsönös a kezdeti szimpátia,akkor ismerkedhetnénk. Mit szóltok?

Írjon,akinek van kedve:)

2017. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!