Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 22 éves férfi vagyok, Viszont...

22 éves férfi vagyok, Viszont egy távolabbi szomszéd 15 16 éves lánya rám írt egy közösségi oldalon, hogy szeretne ismerkedni, Nekem ő túl fiatal. Hogyan adjam a tudtára, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

2017. júl. 31. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

"A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad." Te szoktál hőzöngeni erkölcsről a család szekcióban, na takarodj öcsi.


Kérdező, írd neki, hogy ne haragudjon, de valami kialakulóban van neked.

Az a baj,hogy az ilyennel könnyen megütheted a bokád, hiába 16 éves, főleg, hogy szomszéd.

2017. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy lehettek barátok. Hát igen, hozzád 18-25 éves lányok illenek. Nálam is ez volt a helyzet, csak ő 15 volt, én meg 22 vagyok. 22F
2017. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kerek perec meg kell mondani h neked nem az eseted. Régen én is szerelmes voltam egy nálam idősebb srácba... ő is igy tett megmondta a szemembe h hozzá tul fiatal vagyok nem vagyok így az esete és ennyi. Szarul esik az biztos de nincs más lehetőség az egyenes beszéd a legjobb.
2017. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak leírod ezt neki konkrétan. Ez után ignorálod őt. Aztán ha rinyál még heteken keresztül rajta (üzenget), akkor elküldöd őt, hogy na ezért nem akarsz ilyen fiatallal összejönni, aztán letiltod.
2017. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 De La Cruse ***** válasza:
Akkor felejtsed el a kis hölgyet és korban hozzád illőt keress, mert még el is ítélhetnek vagy rosszabb esetben az apja meg pár rokon agyon verhet.
2017. okt. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ez a rossz duma hogy megverhetnek, elítélhetnek? egy 16 éves csajról van szó. :D Mikor én jártam középsuliba a 16-17 éves csaj osztálytársaimnak kivétel nélkül idősebb pasijaik volta, 20-tól felfelé, egy ilyen fiatal csajnak rohadtul imponál ha a csávónak már van keresete, esetleg autója stb..:D
2021. jan. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!