Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 22 éves vagyok. Változtatni...

22 éves vagyok. Változtatni akarok. Szeretnék barátnőt, de amíg problémáim vannak magammal nem lesz, erre rájöttem. Azt hittem, ha lesz barátnőm minden problémám megoldódik. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

De ez nem lenne így, hamar szétválnánk. Nekem meg nem ez a cél.

Befelé forduló típus vagyok. Nincsenek barátaim. gyengének és túl érzelmesnek érzem magam. Itthon is bezárva érzem magam. A bulikat nem szeretem. Eddig hiába próbálkoztam a lányoknál nem sikerült. Sokszor rosszul választottam.



2017. júl. 31. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne add fel. Menni fog az csak eddig nem bátorkodtál.
2017. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi a problémád magaddal?

Ha a másokkal való beszélgetéssel/ismerkedéssel problémád van akkor kezdj el neten ismerkedni(bár tudom, hogy klisés), ha már ott megy akkor élőben könyebb lesz. Kicsit feszegesd esetldg a határaidat, persze ne hozd magad kellemetlen szituba, csak monjuk épp annyira, hogy a gátlásosságod elkezdjen enyhülni. Lehet egy barátnő segítene, de az először magaddal legyél elégedettebb és akkor mások is azok lesznek veled. :)

2017. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ki kell mozdulni...


Van olyan dolog, ami miatt mrgtennéd? Hobbi, sportedzés, tanfolyam, munka? Valami csak van... olyan helyre kell menni, ahol összeismerkedhetsz lányokkal is :)

2017. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak a munka miatt járok el otthonról, vagyis most keresem a munkát. :(
2017. júl. 31. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Szívesen megtanítom, hogy old meg minden problémád.


Erre e tanítás kell, így nem írok tanácsot. E válasz, csak félig informálás. Írj rám s segítek.


Hozzáállásodat s dolgok megértési mélységét kell növelned gondolkodással.


Akárhogy is, minden jót néked.

2017. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megtennéd h leírod konkrétan h mik a problémáid amin változtatni akarsz?

Nem egyértelmű számomra h a rövid leírásodból, jellemzésedből mi is az amin változtatni akarsz mert rosszul érzed magad miatta.

2017. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenki megtalálja a párját, nem nagyon hallani olyanrol, aki egész életében egyedül volt. Csak rossz helyen keresgélsz. Ha most kezded majd a munkát, még az is lehet, hogy ott összejön valaki. Nem mindenki vágyik a bulikra. Nem mindenki társasági lény. Sokan szeretik az érzelmes, romantikus srácokat. Ezek mind ne tántoritsanak el a csajozástol, nem kell mindenkinek követni a mai trendeket, ezekkel mind simán rátalálhatsz a szerelemre.
2017. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, voltam. Inkább vagyok. Rájöttem hogy mindenkit le kell szarni. A legfontosabb hogy találj magadnak egy célt. Én például azt találtam hogy megszopassam azt a sok embert aki basztatott. Jó dolog hidd el :) esetleg lehetsz bosszúálló típus. A legfontosabb: mindenki azt kapja amit ad. Keress hozzád hasonló embereket, ők legalább megértik ezt és nem basztatnak
2017. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyeld meg a gondolataidat. Mik zajlanak ott? Tetszenek? Milyen mémeket hittél el? (pl. mém: "A nők a pénzre mennek")


Figyeld meg a gondolataidat. Mik zajlanak ott?


Pszichobiometrális gyakorlat: naponta ugrálj, min öt percet. Cél: ne a sarkaddal érkezz a talajra, puhán érkezz a talajra a talpaddal.


Milyen energiákat bocsátasz ki magadból a gondolataid miatt?


Enomira gyakorlat: minden másnap, gugolj le és képzeld el a barátnőt a hátadba karol, állj fel tizszer.


Uhsimeri gyakorlat: Hetente két alkalom. Forogj magadkörül (mint amikor a kutya kergeri a végtagját) gyorsan, néhányat. Állj meg, húzd ki magad, sétálj, mosolyogj.


Csináld, hónapok kérdése, és harcos leszel.

2017. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!