Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért félek ráirni?

Miért félek ráirni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit látsából ismerek és szerintem jól néz ki de nem merek ráirni.Ki mit csinálna hasonló helyzetben?16/f

2017. aug. 4. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Van közös ismerősötök? Ha igen akkor próbálj ugy találkozni vele hogy többen is ott vagytok. Te érezd vele jól magad. Az után simán ráirhatsz, mint barátja. Az után lehettek többek is. Sok sikert. :D
2017. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, csak kifelejtettem, hogy (18/f) :D
2017. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokan szoktak írni, de kevesen győznek meg. Pl. a legutóbbi fiú sosem keltette fel az érdeklődésemet, pedig minden reggel láttam a buszon, de aztán rám írt és nagyon megkedveltem, aztan már kétszer is voltunk randizni, pedig nem mondanám helyesnek. Ha érdekel melyik "típust" utalom, írj és elmondom a tapasztalataimat. :D 15/l
2017. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ki mit csinálna hasonló helyzetben?"

Én első lépésként megkeresném a tökeimet...

2017. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja hát nagyon kemény vagy én válasz kérdeztem nem vélemény barátom de ha nem tudod értelmezni a családod legalább kap érted egy kis segélyt.Kösz
2017. aug. 5. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem szokásom vitatkozni, de ez a segély-duma szíven ütött. A gyerekeim mind verik a harmincat, de még őutánuk sem vettem fel semmiféle állami segítséget. Sem GYES-t, sem GYED-et, sem szocpolt. Úgy gondoltam, adják annak, aki valóban rászorul. Nekem megvan kezem-lábam, el tudom tartani magamat és családomat.

A kérdésre visszatérve; valóban nem tudsz mást tenni, ha akarod a csajt. Megkeresed a tökeidet, azaz összeszeded a bátorságodat és ráírsz. Vagy nyavalyogsz, mint a többi töketlen kisfiú. Értsd meg, ez nem sértés. Csak látni kell, hogy az eddigi életeddel szemben, ahol a segged alá toltak mindent, ezt a problémát nem apu fogja megoldani helyetted. Ha felnőttként tekintesz magadra, akkor viselkedj is úgy.

2017. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár - és ezt megint csak ne vedd sértésnek - ilyen irodalmi készséggel és helyesírással erősen meggondolnám, hogy nem inkább élőben kellene-e próbálkoznom a lánynál.
2017. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mivel gyorsan írok és nem ellenörzöm amit leírtam megesik mint mindenki mással hogy hibát vétek,sajnállak hogy ilyen dolgokon akadsz fent felnőtt létedre osztod az észt mikor te sem lehettél akkora sztár szóval kösz hogy ilyen szépen kifejtetted a véleményed büszke lehetsz magadra.Remélem hogy másba is bele tudsz kötni mint a helyesírásomba.Köszönöm
2017. aug. 6. 09:28
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mivel gyorsan írok és nem ellenörzöm amit leírtam..."


Mivel gyorsan írsz, és nem ellenőrzöd, amit leírtál, igénytelen vagy. Ez nem jön be s csajoknak.

Felnőtt létemre osztom az észt? Na ja. Biztosan jobban örülnél, ha a hasonszőrű haverjaid adnának tanácsot az ő mérhetetlen élettapasztalatukkal. Jobb, ha vak vezet világtalant? Ami a sztárságomat illeti, nekem szerencsém volt, így 16 évesen már tudtam ezt-azt a női lélek rejtelmeiről, ez pedig nagyban hozzájárult a későbbi sikereimhez.

De értsünk már szót! Én nem azért vagyok itt, hogy a te ba52ogatásodtól érezzem jobban magam, hanem kivételesen valóban segítő szándék vezérel. Ehhez azonban rá kell mutatnom a hibáidra.

2017. aug. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!