Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok ismerkedni (? )

Nem tudok ismerkedni (? )

Figyelt kérdés

Az van ,hogy nincsenek barátaim, és bár ismerkednék szívesen, nem tudok és nem merek.

Nem tudom mit mondjak másoknak.

Sokszor negatívak,bunkók velem az emberek amikor próbálok velük ismerkedni\beszélni.

Ez baj?

Mitévő legyek?

14\f



2017. aug. 4. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Neked még nem is kell ismerkedni, elég a barátkozni.

Legyen egy kisugárzásod, stílusod, és onnan majd kialakul valami, de ennyi évesen komolyra ne számíts. Majd az olyan 3-4 év múlva beérik.

2017. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja. Az emberek bunkók. Csak te nem vagy az.
2017. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen sajnos elkell fogadnunk ezt hogy így van. Majd isten változtat rajtuk vagy nem. A lénYeg a te erőd , pozitív kisugárzásod és segítséged sokmindenben.
2017. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél, írhatsz barátkozás céljából. (=

14/l

2017. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos én is így vagyok vele...szégyellem magám meg minden. Tudj meg sok mindent azokról akikkell barátkozni akarsz. És aztán próbálj olyan témát vagy kérdést feltenni (de inkább a téma a jobb, mert nem mindenki szereti a kerdeseket) amiben ő is jártas vagy érdekli.
2017. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!