Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hova tűntek a barátaim?

Hova tűntek a barátaim?

Figyelt kérdés
Harmincas eleji, nős, többdiplomás, középvezető beosztású pasi vagyok és az utóbbi két évben egy olyan élethelyzetbe kerültem, hogy az az 1-2 barátnak tartott valaki is eltűnt mellőlem (egyikük elköltözött messzire új párkapcsolat miatt, azóta mindig leráz, hanyagol, kerüli a személyes találkozást, a másik pedig nagyon csúnyán átvert). Nehezíti a helyzetet, hogy lassan két éve feleségemmel elköltöztünk egy Budapesthez közeli kisvárosba. Itt jóformán csak a kollégákat ismerem -egy kivételével nők és nem a korosztályomba tartoznak - így azon kívül, hogy a munkahelyen elbeszélgetek velük semmilyen baráti kapcsolatom nincs. Párom otthonülő típus, illetve a testvéreivel tartja a kapcsolatot,így őt nem viseli meg a helyzet. Értelmes, érdeklődő embernek tartom magam, mégis elég reménytelennek látom a helyzetem. Szerintetek hogyan tudnék ezen változtatni?

2017. aug. 5. 00:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez egy klasszikus probléma minden korosztály számára.

Ki kell mozdulni a pároddal, vagy nélküle, ismerkedni, programokra eljárni, vagy azokat szervezni. Lehet járni könyvtárba, klubokba, rendezvényekre. Vagy keresni levelezőtársakat, és velük nyársalást, kirándulást összehozni.

2017. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!