Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem furcsa a viselkedésük?

Csak nekem furcsa a viselkedésük?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Véleményetekre lennék kiváncsi.Nyaralok a családommal és megismerkedtem egy társasággal.Első alkalommal nagyon szimpatikusak voltak.Esténként szórakoztunk,beszélgettünk,tök jól elvoltunk.Ennek nagyon örültem,mert sajnos nagyon ritka az hogy a saját korosztályommal ismerkedjek vagy egyáltalan bulizzak.Az életem egy kicsit a szürke hétköznapokról szól..csalad-meló,meló-család..A lények az,hogy megbeszéltük hogy másnap megyünk bulizni.Viszont másnap jóformán a köszönés is nehezükre eset,mintha nem is ismernénk egymást.Este összefutottunk akaratom ellenére is.Bulizni nem mentünk végül,de ugyanugy kártyáztunk,csocsóztunk,beszélgettünk.Felmerült bennem,hogy van valami hátsó szándékuk,ugyanis az egyik srác és a barátnője is kérdezték a véleményemet a srác öccséről és utólag kiderűlt,hogy ezt a srácot is faggatták,hogy mit gondol rólam..Szimpatizáltam a sráccal nem tagadom,de nem akarok tőle semmit mert 140km van köztünk))Másnap ugyanugy,egész nap le se szarnak,este megint összefutoztunk és egyszer csak felálnak az asztaltól és elmennek.Nekem egy szót se szóltak,mintha nem is velük lennék.Ezt már nagyon furcsának találtam.Felmentem aludni,viszont a folyósón találkoztam velük,de még köszönni se köszöntek.Pár perc múlva jön az sms hogy "köszönni nem tudok?"A nagyobbik srác barátnőjétől)Megkérdeztem mi a próblémájuk.Azt mondták hogy én viselkedek furcsán mert szó nélkül leléptem..Nem értettem az egészet.Erre ők piáért mentek és elvileg nekem is hoztak csak már nem voltam ott.De kérdem én??Elötte legalább szóltak meg esténként mikor együtt voltunk,hívtak magukkal mindenfele.Most meg szó nélkül lelépnek és én vagyok a hibás?Ti mit gondoltok?
2017. aug. 5. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolkodj azon hogy az ő szemszögükből te mit csináltál, mert ok nélkül nem fognak így bánni veled.

"k.Azt mondták hogy én viselkedek furcsán mert szó nélkül leléptem..Nem értettem az egészet."

Ezen mit nem értesz?

Ők azt látták te sz4rod le őket, ezért ők is leszarnak téged.

2017. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük!
2017. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!