Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetek, hogy ha nem...

Mit tehetek, hogy ha nem érdeklem az embereket?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, nincsen senkim. Próbálok nyitni az emberek felè, de soha senkit nem èrdeklem, nem vagyok senkinek sem szimpatikus :( Mindig csak egyirányúak a beszèlgetèsek, nem kèrdeznek rólam semmit :'(
2017. aug. 6. 12:57
 1/3 A kérdező kommentje:
23/F
2017. aug. 6. 12:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért várod meg, hogy mások keressenek téged? Miért várod el, hogy mások kérdezősködjenek rólad? Ha akarsz magadról beszélni egy beszélgetédben akkor megfogod és beszélsz magadról. Ennyire egyszerű. Barátokat szerrzni meg nagyon nehéz. Nekem sincs úgy igazán olyan ember akit igazán a barátomnak mondhatok. De sok ember kedvel csak én nem nyitok feléjük(annyit), hogy túl jó viszonyban legyünk mert nem érzem a személyiségén, hogy megbízható és úgy vagyok vele hagyjuk a ... , tehát a havert könnyen lehet szerezni de barátot na az kihívás.
2017. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak te nem érdekelsz senkit. Az emberek azt szeretik, ha ők vannak középpontban, és beszélhetnek magukról (te is ezt szeretnéd, nem? ;) ). Csodát ne várj.
2017. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!