Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm összes problémája...

A barátnőm összes problémája rajtam folyik le, rajtam múlik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 éves lányok vagyunk mind a ketten. Együtt nőttünk fel a baratnommel. Volt hogy évekre eltávolodunk egymástól , a középiskola miatt, de most újra megtalált a csajszi. Örültem neki mert azt hittem újra olyan lesz mint régen hiszen.keves barátság marad meg gyermekkorból. Együtt töltöttunk egy nyarat.. és sajnos rájöttem hogy mind ez azért volt mert nem volt kivel lennie a barátnőmnek. Csak pótlék voltam neki mert szakitottak a barátjával és magányos volt. Én meghallgattam vele voltam segítettem neki, ezzel ellentétben ő sosem volt mellettem a nehéz időszakaimban. Ezzel még nagy probléma nincsen , de aztán jött a folyamatos zaklatás, az exbaratja , a barátnőm anyja mind a kettő a nyakamon van. Már a.segge.men jön ki a csaj és a problémái. A barátja tőlem várja a.megoldat hogy szerezheti vissza mit csináljon nekem panaszkodik elküld mindenféle beszélgetést a csajrol.meg ejjelis képes rámirni és csak a csajt hajtja hiába mondom neki hogy oké barátnője vagyok de nem tudom és nem.is fogom megoldani az ő problémáját. És az anyja. Hogy ő mennyire utálja a lánya exet ..evett e a lánya ... Mit csinál a lanya, jól van e a lánya, mert ugye nem beszél az anyjával... Ez már mindennapos. Mondtam a barátnőmnek oldja már meg a problémáit ne tőlem várjon az exe és a családja is megoldást a a viselkedésére. De ebből az lett hogy a csajszi megsértődött hozzám sem szól.. viszont az ex és az anyuci még mindig rajtam van.. mit tennetek ilyen esetben?
2017. aug. 6. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát sry, de én elküldenék mindenkit a francba.
2017. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor meg én lennék a rossz de nem egyszer próbáltam...
2017. aug. 6. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:

" De ebből az lett hogy a csajszi megsértődött hozzám sem szól.."

Látod, így kell ezt csinálni! Ha megsérted őket, nem fognak többet zaklatni. Határozottan koptasd le ezeket az élősködőket. A telót pedig ne vedd fel.

2017. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy együtt nőttetek fel, de szerintem te is látod, hogy ez már nem ugyanaz. Az idő megy, az emberek változnak. Ne hagyd, hogy tönkretegyenek idegileg!
2017. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor írnak rád/hívnak fel, ha te ezt akarod.

Ha nem szeretnél részt venni benne, akkor állj ki magadért, és mondd el nekik!

Ha nem értik, akkor meg TILTÁS!

ennyi az egész...


Magadra veheted más problémáit, de nem kötelező, ugyanilyen erővel el is dobhatod!

2017. aug. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy kinek a szemében lennél rossz?


A kihasználós barátnődében?? Számít az valamit? Vagy az anyja v az exe? Mi a szart számít neked?? MONDD MÁR EL!

2017. aug. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!