Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert ennyire irigyek a...

Miert ennyire irigyek a haverok a barati tarsasag egyik tagjara? Szoljak neki?

Figyelt kérdés

Egy 6-8 fos barati tarsasagrol van szo, kozepiskola ota ismerjuk egymast es van egy srac, akit tulajdonkeppen mindenki kibeszel es irigykedik ra, de persze csak a hata mogott, ha o is ott van megy a s£ggnyalas ezerrel.


A sracrol tudni kell, hogy mindenben elkepesztoen sikeres. Kb 190 magas es lehet 85-90kg, teljesen kisportolt szalkas test, es bar nem vagyok homar, de be kell, hogy valljam, nagyon jokepu gyerek, siman lehetne szinesz vagy valami ferfi modell.


Jogi egyetemet vegzett, az evek alatt kb 1 vizsgat sem irt ujra (na jo, ez lehet, hogy tulzas, de soha sem panaszkodott az is biztos), felvettek Budapest egyik legmenobb nemzetkozi ugyvedi irodajaba ugyvedjeloltnek. 24 evesen tobbet keres, mint mi haverok valoszinuleg valaha fogunk es allitolag a szakvizsga utan 1 milliot fog kapni. Ezek mellett olvasott, muvelt, jart zeneorara is, a csaladja meg ez a tipikus ertelmisegi csalad, kb csak orvosok, bankarok, ugyvedek vannak mindket agrol.



Nagyon ertelmes srac, mindenrol lehet vele beszelgetni az aktualpolitikatol kezdve a globalis felmelegedesig tenyleg mindehez ert. Ha beszel, o a tarsasag kozepe, vicces, a lanyokhoz is nagyon ert, mindig modell alkatu, de okos, ertelmes baratnoje van.


Na marmost, ha elmegyunk sorozni es o nincsen ott, a beszelgetesek fele rola szol, mindenki gunyolodoan beszel rola, pl. hogy na vajon hova mennek nyaralni, milyen kocsit vesz a faterja, milyen nagykepu (amugy nem az, a penzrol soha sem beszel). Nekem kicsit ugy tunik, hogy mindnki mas a sikertelenseget - legyen az penzugyi, szakmai, csajozos, barmilyen - rajta probalja levezetni. Hozzateszem amugy, hogy a srac nem kapott se autot, se lakast a szuloktol, pedig siman megtehettek volna, 17 eves kora ota minden nyaron dolgozott, felrerakott penzt, most pedig mar nagyon jol keres, es 1 ev mulva meg jobban fog.


Tudom, hogy nagy regenyt irtam, de a lenyege az, hogy miert ilyenek a haverok, hogy ennyire durvan irigykednek ra, mikozben o mindent megtett, hogy ott legyen, ahol van? En nem irigykedek ra egyaltalan, inkabb azt probalom elerni, hogy adjon tanacsokat, hogyan kell csajozni.

En azon gondolkozom, hogy egyszer, amikor kettesben vagyunk, elmondok neki mindent, hogy igazabol mit is gondolnak rola a tobbiek. Vagy ne tegyem, mert mi kozom hozza?



2017. aug. 7. 16:13
 1/2 anonim válasza:
89%
Erre egy válaszom van: " A szánalmat ingyen adják de az irigységet nem " Valoszinu h a barati tarsasag leragadt a kozepiskolai szinten es zavarja oket h nem sikeresek. Ha valaki felemelkedik valaki mindig megprobalja lehuzni. A Magyar ember meg meg jobban.
2017. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem mindkét oldalt.

Irígyek.Az irígység mindenkiben megvan, én is voltam már irígy a hasonló barátnőmnél, az önbizalmamat is rendesen helyrevágta. Tudod,van egy olyan érzés az emberben,hogy "huba**g, ennek mindene megvan,amit csak szeretne ,külsőre is 5*-os ,meg persze van a zsebben is,én meg 14 éves korom óta 15 órázok nyaranta ,meg suli mellett"..hiszen pl a barátod se tud annyit dolgozni,hogy az egyetemet,autót,lakást saját magának fizesse diákként. Szóval ilyen is van a többiekben,szerintem hasonlóan éreznek,ámbár elég nehéz férfi aggyal gondolkodni,szóval nem is törekszem rá. :D

Viszont akkor ne keressék a társaságát,hanem próbáljanak a saját céljaikra összpontosítani. Ez a legegyszerűbb.

Bocsi,hogy ennyit írtam,meg lehet ,hogy értelmetlen,de remélem,tudtam segíteni. :)

2017. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!