Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőmet, akiről azt hittem,...

Barátnőmet, akiről azt hittem, hogy igaz barát, hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

tudni kell rólam, hogy igazából nagyon rossz családban nőttem fel, akor a szeretet nem létezik, inkább a bántás, utálat...stb.. És ebből adódik az is ,hogy így a barátok számomra a családom, és nagyon tudok kötődni, ha én egyszer valakit megszeretek, egyszer elnyeri a bizalmamat, akkor utána nagyon fájdalmas ,ha elveszítem.. Van ez a lány, 2 évig voltunk nagyon jó barátnők, még a családi programjaira is mindig hivatalos voltam... Aztán jött a pasis korszaka és az érettségi.. Egy idő után egyre inkább az volt a jellemző, hogy én keresem őt facen, telefonon...stb.. de ő nem engem, amikor viszont kérdeztem ,hogy ráér e, gyakra mondta ,hogy nem... vagy hogy most nem, mondjuk hövőhéten, kértem ,hogy jó akkor jelezzen nekem, ha jó neki, aztán nem jelzett, szóval annyira volt neki fontos az a találkozó.. Aztán eltelt 1 hónap, két hónap, hiába kerestem őt, mondta a kifogást, hogy sokat tanul... aztán néha néha láttam a facen ,hogy kirakta a képet ,hogy milyen jót bulizott. Aztán egyszer kibékültünk. a kibékülés után találkoztunk kétszer , aztán megint folytatódott minden... Mondtam neki ,hogy nem baj, ha nem ér rá, de gondolom facen azért tud írni, ismerem őt ,sokat lóg rajta, annyi ideje lehet, hogy megkérdezze, hogy vagyok. szóval ebben egyeztünk meg, de nem írt.. aztán végül meguntam ezt, mert tényleg azt láttam, hogy semmi értelme keresgetni, mert ő nem akar velem beszélni, se találkozni... Meg most úgy tűnik ,hogy inkább a pasijával van elfoglalva, talán neki nem is olyan fontosak a barátok.

Szóval vége lett a barátságnak, de úgy búcsúztam el tőle, hogy ha mégis szüksége lenne barátra, vagy cska beszélni akarna valakivel, akkor szóljon, tudja a számom és a címem... de úgy se szól már..

ennek már kb fél éve... és sokat gondolok rá, meg álmodom azt ,hogy kibékülünk, meg hogy bocsánatot kér...stb... És nem tudom hogyan felejtsem el...


2017. aug. 11. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a lány nem érdemli meg, hogy a barátnőd legyen, te ennél sokkal többet érsz!

Felejtsd el és keress igaz barátot magadnak.

2017. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Tipikusan ez van, mikor egy barát becsajozik/bepasizik és érdekesebb lesz az új élet.

Keress új barátokat, akár pasizz be és ne menj le kutyába neki.

2017. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hallod nekem mennyi ilyen ismerősöm volt.

Végighallgattam a folyamatos panaszáradatot, aztán akkor tudtam, hogy na bepasizott/csajozott, hogy nem hallottam róluk napokig.

Persze, ha szakítanak, majd kuncsorogni fog, de szarj rá!!!

2017. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A harmadik szem ***** válasza:

Neki valószínűleg sosem volt semmi problémája veled, egyszerűen csak más irányba vitte az élet, még téged nem, és ezért az a sok feszültség, meg minden káros gondolat a fejedben.

Persze, hogy rossz, ha hamarabb unnak meg, mint te őket, de végeredményül minden kapcsolat erről szól: Undd meg minél hamarabb a másikat. Akkor "csinálsz jól" egy kapcsolatot (legyen az bárminemű, bárkivel), ha közben olyan sokat változol és élsz át és annyira virágzol, hogy ha nem tud veled lépést tartani a másik, akkor lehagyod, és megunod, és... úgy jár, mint most te. Nyilván, az embernek lételeme a kihívás, ezért létezik az a fogalom, hogy "párkeresés", amikor a legkihívóbb versenytársat kell megkeresned, hogy a lehető legtovább versenyezzetek, miközben mindketten mindent beleadtok abba, hogy "lefejlődjétek" a másikat.

Lett egy barátja, és teljesen lefedi az érdeklődési körét az új társasága. Ezen nincs mit töprengeni, nincs szüksége rád. És mivel ez egy kapcsolat, így ez visszafelé is igaz: Neked sincs szükséged rá.

Lehet úgy érzed, hogy van, mert jó volt vele, a itt a hangsúly a VOLT-on van. Most már nem, mert már nem az az ember, és hidd el, ha racionálisan végiggondolod, te is beláthatod, hogy nincs szükséged egy olyan emberre, akinek ennyire nem vagy fontos.

Cserébe megüresedhetett egy csomó szabadidőd, itt az alkalom, hogy befektesd valamibe. Bármibe.

2017. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!