Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Irigy vagyok a baratnomre,...

Irigy vagyok a baratnomre, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 eve ismerjuk egymast, az utobbi 1 evben viszont elkezdtunk beszelgetni, legjobb baratok lettunk. (17 evesek vagyunk)

Nyar kozepe fele elkezdtunk napi szinten talalkozni, es rajottem hogy irigy vagyok ra.

Dus, szep hosszu haj, gyonyoru vekony arc, modellalkat, emelle az esze is megvan es hegedul orszagos versenyeken.

En ennek kb az ellentetje vagyok, hajam arcom csunya, egyaltalan nincs modellalkatom, es feladtam a zongorazast 4 ev utan. Max annyit mondhatok el magamrol, hogy nyelvekbol meg matekbol jobb vagyok nala, de az is a szuleim meg a sok tanulas miatt. Neki kb annyibol all mas tantargyakbol a tanulas, hogy kinyitja a konyvet 10 percre, masnap meg lefelel belole otosre. Na, hat nalam ez orakig eltartana.

Mit tegyek? Annyira rosszul erzem magam, amikor egyutt setalunk es szembejonnek velunk az emberek.


2017. aug. 13. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom...az már jó, hogy rájöttél magad miatt "irritál" a barátnőd. De arról ő nem tehet, hogy szép.

Vannak ilyen emberek, ha kedves is veled, meg kéne becsülni, annyira szörnyű nem lehetsz, ha barátkozik veled. Más is ad fel dolgokat.

2017. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Egyszerüen fogad el magad, pont.

Kicsit beszélj vele erröl, hatha attol jobb lesz.

De kepzeld en is voltam feltekeny a legjobbaratnömre, mert neki jobb popsija volt, mint nekem, szerintem ez rosszabb:DD

2017. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több barátom is van, akire egy-két dolog miatt féltékeny/irigy vagyok. Van, akinek a külső adottságaira is. De megtanultam ezzel együtt élni. Amit lehet, jó vagy előnyös tulajdonság, azt megpróbálom tőlük ellesni, elsajátítani, a saját stílusomra faragva. Külső terén mást nem tehetek, minthogy próbálok igényesebben öltözködni, és edzegetni. Próbáld magadban te is létrehozni ezt a látásmódot. Ami előnyös viselkedés/tulajdonság, abból tanulj, fejlődj, és egyben légy büszke arra, amiben különböztök. Ahogy írtad, vannak olyan területek, amikben neked kiemelkedő a tudásod. Ezt se hanyagold el. Ahogy ráérzel az önfejlesztés ízére és örömére, úgy fog fokozatosan elhalványodni a féltékenységed.
2017. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

Azt mondod jó vagy nyelvekből.

Anyám aki marseillei, mindig ezt mondta nekem erről.


"Si vous pouvez être envios de votre ami, elle n'est pas votre vrai ami"

(Ha a baratnődre/baratodra irigy tudsz lenni, az igazából nem is a barátod

2017. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14%
Előzővel egyetértek. Kicsit sajnálom a baránődet, mert én is tapasztaltam már az én barátnőmtől az irigységet, és nem volt kellemes. Már nem is a barátnőm, és azóta kerülöm is az irigy, féltékeny lányok társaságát.
2017. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!