Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én gondolom, hogy azok...

Csak én gondolom, hogy azok hisznek csak ebben a bromance dologban, akiknek nincsenek igazi barátaik?

Figyelt kérdés
Vannak egyesek, akik azt mondják, hogy vannak srácok, akik nagyon jól kijönnek, sokat lógnak együtt, megosztják a titkaikat, és köréjük szövődött ez a bromance-kifejezés. De szerintem ez butaság, ez nem bromance meg jaj de cuki meg ilyenek, hanem egész egyszerűen ez az igazi barátság, és ennek kéne normálisnak lennie.
2017. aug. 13. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát igazából elég kevés embernek van olyan barátja, akiben régóta feltétel nélkül megbízik...sokan azt hiszik van nekik olyan, az első árulásnál esik le a tantusz


rohadt sok minden próbára teszi ezt a dolgot, de így van ez jól

2017. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van ilyen jó haverja, az azért hisz benne, akinek nincs, az meg azért hisz benne, mert vágyik egyre. Szerintem pedig ez egy nagyon ősi, természetes emberi igény, különösen egy olyan világban, ahol többnyire felszínes kapcsolatok működnek.
2017. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy akinek van, az hisz-e benne. Hanem hogy kívülállók mondják rájuk, hogy ez milyen cuki. De ez nem cuki, hanem így kéne lennie.
2017. aug. 14. 00:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy mi nem érthető benne ez egy létező dolog és egyesek úgy nevezik mások még barátságnak:D

De ha azt hiszed olyan természetes akkor kérdez itt körbe kinek vannak igaz barátai/barátja nem sok ember lesz garantálom..

2017. aug. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg tökmind1, minek hívjuk... ha most a jaoi mániás 17 éves tinicsajnak azért nedvesedik a puncija, mert bromancolunk haverommal, akkor nevezze annak...
2017. aug. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem sok ember. Azt írtam, ennek kéne lennie.
2017. aug. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!