Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez bunkóság tőlem?

Ez bunkóság tőlem?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, akivel 3,5 évig legjobb barátok voltunk.

Viszont ezelőtt kb 3-4 hónappal már éreztem, hogy a barátságunk nem az igazi. Olyan egyoldalú kapcsolat volt. Nagyon tetszett nekem egy srác a suliból, ő ezen egy idő után csak nevetni tudott, mert neki nem olyanok tetszenek, mint nekem, tőlem viszont elvárta, hogy dicsérgessem, istenítsem a kedvenc énekesét, mondjam azt neki, hogy, ha kimegy Londonba, akkor ő lehet a felesége stb.

Elindult mindenféle versenyen, hozzám csapódott szorgalmi munkáknál, hogy ötösöket szerezzen 0 munkával és utána büszkélkedhessen.

Néha megkínáltam rágóval, ezután mindig, mikor rágót ettem flegmán, mint egy kiskirálylány nyújtotta a kezét, és, ha nem adtam neki, vagy bénáztam a rágópapírral, személyes sértésnek vette.

Kevés pénze van a családjának, azt is mind elverte mindenféle felesleges dologra, volt, hogy finom célzást tettem rá, hogy ez így nem a legjobb, de nem törődött vele.

Néha mikor ping-pongozni akartam(havi 1-2), és megkérdeztem jön-e sosem akart jönni és flegmán kérdezte, hogy miért nem járok ping-pong szakköre, nem értette meg, hogy rohadtul unalmas minden órán és még a szünetekben is a padon ülni.

Fel volt mentve tesiből, mindig, ha futni kellett és én megálltam sétálni, akkor röhögött és úgy csinált, mintha a világ legkönnyebb, dolga lenne, pedig ő még sétálni se tudna 1 kört a parkban, ahol nekünk 10 kört kellett futni.

Lefogyott 20 kg-ot és világszépének gondolta magát, engem meg leönteltezett azért, mert a napi 3-4 óra tanulásom és a 4,7-es átlagom tudatában el merem hinni, hogy az én álmaim valóra vállhatnak.


Utolsó nap a banketten rám se bagózott, csak röhögött rajtam, ballagáskor, mikor könnyes szemmel megöleltem ő átnézett a vállam felett unott fejjel és azt mondta:,,Úgyis találkozunk."

Próbáltunk jó időpontot keresni, de a legutóbbi 1 hónapos üzenetemre már nem is válaszolt.

3 hete senkivel semmi kapcsolatom nem volt az osztályból és erre a csajra annyira bemérgesedtem, hogy az összes épéről leszedtem a lájkomat, legszívesebben kitörölném a csajt a világból.

Ez részemről bunkóság volt?



2017. aug. 14. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
egyszer mindennek vége. Lépj túl rajta. Az emberek változnak.
2017. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Fú, és még mennyi ilyen fog történni az életben... tényleg, lépj túl rajta. Neked is jobb lesz. Nem volt bunkóság, amit csináltál, csak felesleges.
2017. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tényleg jobb lenne túl lépni rajta, de nehéz is, mert kb 2-3 évig gond nélkül elvoltunk egymással és emellett a sok s..rság mellett nagyon sok szép emlékem is fűződik hozzá.

2017. aug. 14. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok. Ez ari.


Nekem 10 éves barátságom ment a kukába csak úgy:D Milliószor léphettem volna olyanok miatt, ami miatt te akarsz, én nem tettem mert féltem. Hát, meg kellett volna tennem mondjuk úgy.


Megtanultam h először próbáljak meg tenni érte ha nem megy, akkor egyből lépek.

2017. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!